Yanna

Domnul Gheorghe Gaina maternitatea Nr.1 Chisinau

Postări Recomandate

Yanna

Buna. A nascut cineva la dumnealui? Ce pareri aveti? Multmuesc)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pupsik2313

У него не рожала,но он был на смене,во время моих родов,и по просьбе врача ,наблюдал меня,проверял

Во время схваток.В общем человек воспитаный ,спокойный,делает свою работу очень хорошо.Всегда был вежлив.К сожалению все,что могу сказать

Partajează acest post

Link spre post
Yanna

Спасибо большое) я у него должна рожать по рекомендации но мало о нем знаю..

Partajează acest post

Link spre post
Lesenok2484

Хороший,вежливый врач.пока в раздумьях у кого рожать.он мне устанавливал пессарий.пока только о нем хорошее впячетления...

Partajează acest post

Link spre post
Yanna

Da, eu deja am nascut la dumnealui. Daca ma decid la al doilea copil neaparat la dinsu am sa nasc.am ramas foarte multumita, a stat cu mibe toata perioada de nastere adica de la cobtractii pina la nasterea propriu zisa. Am nascut o fetita de 3kg 640fara rupturi,fara taieturi. Am doar cuvinte de lauda pentru medicul dat. Toate 3 zile am fost vizitat de el,incurajata ceea ce mult conteaza pentru pacienti.

Partajează acest post

Link spre post
lilikvitka

Хороший,вежливый врач.пока в раздумьях у кого рожать.он мне устанавливал пессарий.пока только о нем хорошее впячетления...

Скажите пожал. по какой причине устанавливали пессарий? 

Partajează acest post

Link spre post
lesenok2484@gmail.com

Скажите пожал. по какой причине устанавливали пессарий?

по причине укорачивании шейки

Partajează acest post

Link spre post
Zangelina

Ненавижу,взял спокойно деньги за роды(12.09.2016),которые не сумел оценить адекватно и провести без последствий,хотя обращались к нему за 2 месяца до родов.Сейчас ходим по врачам,ребенок почти в 9 месяцев  не садится сам ,не ползает  и т.д, полная мед.карта записей невролога, УЗИ головы и куча анализов,лежание в больнице.

Очень трудно писать,слезы текут когда видишь глаза нашего ребенка,полных грусти и боли.

Partajează acest post

Link spre post
Sireteanu

Am născut cu ajutorul dumnealui pe 12 oct 2018. E un medic foarte atent care m-a ajutat sa aduc pe lume un băiețel sănătos și fară complicații. Mi-a placut mult calmul și autocontrolul dumnealui, dar și acel fapt că a incercat mereu sa ma asculte si sa imi explice in detaliu potențialele opțiuni. Intr-un cuvânt-Recomand!

Partajează acest post

Link spre post
alexandra_n

Рожала у него врач замечательный хорошо принял роды. 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum