olesea123

unde facem fertilizare in vitro in Modova

Postări Recomandate

olesea123

buna mamicilor care ati trecut prin asa ceva. sunt noua aici, tare multa informatie......, totusi care este cea mai buna clinica unde se poate de obtinut o sarcina, la care medic se poate de adresta si unde sau obtinut cele mai bune rezultate, luminati-ma si pe mine de unde sa ma apuc, vreu un bebe micut :son3: si numai firtilizare in vitro ma poate ajuta din spusele medicului meu ginicolog. pute-ti sa-mi raspundeti si in privat.

astept cu nerabdare raspunsurile voastre poate sufletul meu sa se linisteasca putin ca tare mult sufera :girl_sad:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dorina20md

Dupa cum ai remarcat informatia e multa, ramine doar sa o citesti!!! Nimeni nu poate sa-ti spuna o clinica cu rezultate bune, sau un doctor foarte bun, pt ca aceste pareri sunt subiective! nu exista asa clinica care sa aiba doar rezultate pozitive, parerile au fost si vor fi mereu impartite! Dvs va ramine doar sa cititi toate temele din forum si sa va hotariti, alegeti citeva clinici si mergeti la cite o consultatie peste tot, apoi faceti alegerea! Doamne ajuta!

Partajează acest post

Link spre post
iepurashu

buna mamicilor care ati trecut prin asa ceva. sunt noua aici, tare multa informatie......, totusi care este cea mai buna clinica unde se poate de obtinut o sarcina, la care medic se poate de adresta si unde sau obtinut cele mai bune rezultate, luminati-ma si pe mine de unde sa ma apuc, vreu un bebe micut :son3: si numai firtilizare in vitro ma poate ajuta din spusele medicului meu ginicolog. pute-ti sa-mi raspundeti si in privat.

astept cu nerabdare raspunsurile voastre poate sufletul meu sa se linisteasca putin ca tare mult sufera :girl_sad:

salut Olesea! poti incerca la o consultatie la Repromed, medici sunt multi acolo din care ai de ales: Mosin, Sorici, Racila, Croitor... eu personal merg la Natalia Sorici deoarece asa mi-au recomandat de la Centrul Mamei, tinand cont de specificul situatiei, cred eu. Oricum, cand prima data am venit, am luat toate analizele care le aveam la mine, am discutat si primul ciclu a fost numai pt monitorizare, foliculometrie, confirmarea ovulatiei daca este sau nu. De aceea te sfatui sa te prezinti chiar in ziua 3- 5 a ciclului menstrual, ca sa nu pierzi timpul in urm ciclu. Succese!

Partajează acest post

Link spre post
alinavictorpasha@gmail.com

Si eu merg la dna.Natalia si sunt multumita ,asteptam rezultatul HCG

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum