xiundeli 08

alungirea unghiilor

Postări Recomandate

xiundeli 08

ДЕВОЧКИ ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЙЛУСТА СКОЛЬКО СТОЯТ КУРСЫ ПО НОРАЩИВАНИЮ НОГТЕЙ? И СКОЛЬКО ПО ВРЕМЕНИ ОНИ ДЛЯТСЯ???

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
devulia
ДЕВОЧКИ ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЙЛУСТА СКОЛЬКО СТОЯТ КУРСЫ ПО НОРАЩИВАНИЮ НОГТЕЙ? И СКОЛЬКО ПО ВРЕМЕНИ ОНИ ДЛЯТСЯ???

если персональные(индивид

уальные),то около 100 евро + покупаешь все материаллы

Partajează acest post

Link spre post
xiundeli 08

а групповые?должны быть дешевле?

Partajează acest post

Link spre post
Nastysecka

Девочки подскажите пожалуйста куда лучше пойти на курсы наращивания ногтей? Присмотрела студию “L’Artiste“ на ботанике. Может кто учился там, какие у вас впечатления?

Partajează acest post

Link spre post
kitseakitsunea

Девочки, очень хорошая школа есть на Рышкановке, Салон Arts Secrets . Там преподаватели хорошие и по Визажу и по наращиванию ногтей, очень крута , плюс они дают диплом утвержденный министерством образования

Partajează acest post

Link spre post
Irisca

buna fetelor. vreau sa fac cursuri de alungirea unghilor,sa fie calitative si dupa terminarea lor sa ma angajez la lucru. cine stie unde se poate de facut?

Partajează acest post

Link spre post
marimarius

Eu am fost model la niste cursuri individuale la un Studio la Buiucani.Foarte tare mi-a placut atmosfera si profesoara.Ea preda multi ani in Europa dar acum mai mult imipare ca face master-clas la noi. Sta numai ea, modelul si elevul si ii explica toate secretele rabdator, precis ai sapoti lucra dupa asta.Era sponsorizat de firma din Romania si undeva 600 lei ajungea.

Am sa va scriu nr in privat cui ii trebuie

Partajează acest post

Link spre post
aduil

Byna ziua! Ati putea sa-mi dati si mie nr de te

Partajează acest post

Link spre post
Irisca

Eu am fost model la niste cursuri individuale la un Studio la Buiucani.Foarte tare mi-a placut atmosfera si profesoara.Ea preda multi ani in Europa dar acum mai mult imipare ca face master-clas la noi. Sta numai ea, modelul si elevul si ii explica toate secretele rabdator, precis ai sapoti lucra dupa asta.Era sponsorizat de firma din Romania si undeva 600 lei ajungea.

se poate si mie nr in privat

Partajează acest post

Link spre post
aduil

Eu am fost model la niste cursuri individuale la un Studio la Buiucani.Foarte tare mi-a placut atmosfera si profesoara.Ea preda multi ani in Europa dar acum mai mult imipare ca face master-clas la noi. Sta numai ea, modelul si elevul si ii explica toate secretele rabdator, precis ai sapoti lucra dupa asta.Era sponsorizat de firma din Romania si undeva 600 lei ajungea.Am sa va scriu nr in privat cui ii trebuie

Si eu vreau nr de tel

Editat de aduil

Partajează acest post

Link spre post
ElisavetaBatrincea

scriemi si mie te rog in privat nr. de telefon?

Partajează acest post

Link spre post
ElisavetaBatrincea

se poate si mie nr in privat

scriemi si mie te rog nr. de telefon in privat?

Partajează acest post

Link spre post
marimarius

Fetelor,ma scuzati, nu am intrat pe aici de un an si cand am vazut cate mesaje am primit.... deci este un salon la buiucani, un studio unde ea face cursuri de unghii si de machiaj, alungirea unghiilor si alte chesti tare frumoase cu shellak, manichiura, desen ...aaa... si de sprincene parca . Unghiile facute de eleva ei la cursul de alungire au tinut aproape 2 luni. Am gasit numarul dar nu stiu daca nu s-a schimbat peste 1 an 078889841. Daca nu este bun, va scriu in privat cum sa gasiti salonul ei la buiucani

Partajează acest post

Link spre post
marimarius

Mai pe scurt, nu pot raspunde la toti in privat, pt ca deseori sunt plecata din Moldova, asa ca am sunat la numarul acesta de telefon si functioneaza.Au spus ca salonul lor se numeste daris creation studio. Au fost prietenosi si amabili,dar eu tot as recomanda sa va adresati la sefa lor,care preda acolo

Partajează acest post

Link spre post
mamaL
La 21.01.2016 la 1:03, marimarius a spus:

scrie si  mie telefonul 

Partajează acest post

Link spre post
OtiliaUSA

Специально зарегестрировалась чтобы поблагодарить Вас marimarius.

Я приехала из Америки и совсем не знала как найти лучшие курсы, перелопатила кучу информации и мне ничего не подходило, так как я хочу работать с известностями и звездами, что предполагает знание всех техник. И вот только в этой студии в которой вы были моделью  я нашла реально профессиональный подход. Меня за пару недель обучили всему чему только я могла мечтать. Кстати в Америке нет такого высокого уроня преподавания, вам везет что у вас здесь веяние и из России и из Европы.преподавателя моего зовут Cris Rose. Очень терпеливая, ответственная. Она на телевидении часто выступает. Сама нам устраивала конкурсы, стимулирует зазными призами, было очень интересно. Моя мечта обслуживать Голливудских звезд, создавать имидж с головы до пят. Я обучилась разным маникюрам, наращиванию ногтей и ресниц, бровистике, макияжу и прическам и вообще мне показалось очень дешево за такой уровень. Теперь я могу быть настоящим имиджмейкером. Надеюсь у меня все получится. У меня даже брало интервью телевидение. Оно есть у Cris Rose на фейсбуке. Будете в Америке,пишите

La 07.01.2017 la 23:33, marimarius a spus:

Fetelor,ma scuzati, nu am intrat pe aici de un an si cand am vazut cate mesaje am primit.... deci este un salon la buiucani, un studio unde ea face cursuri de unghii si de machiaj, alungirea unghiilor si alte chesti tare frumoase cu shellak, manichiura, desen ...aaa... si de sprincene parca . Unghiile facute de eleva ei la cursul de alungire au tinut aproape 2 luni. Am gasit numarul dar nu stiu daca nu s-a schimbat peste 1 an 078889841. Daca nu este bun, va scriu in privat cum sa gasiti salonul ei la buiucani

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum