aventura

Хочу чтобы муж мне изменил!

Postări Recomandate

aventura

Am ajuns la situația cînd mă enervează prezența lui. Ma ignoră, mă insultă. Nu ne dorim unul pe altul, eu din cauza ca el nu are grijă de sine, el din cauza că eu nu-l mai vreau și și-a pierdut interesul. Acuma ne învinuim unul pe altul că nu dăm din coate să rezolvăm problema. Nu-l vreau și gata. Dar cum poți să vreai un bărbat care a uitat ce înseamnă igienă. Lui îi totuna că mie nu-mi place mirosul lui din gură, că eu nu suport cînd mă sărută neberberit și multe alte nimicuri. Pentru dînsul e mai important să fumeze o țigară, să manînce ceapa și usturoi decît să-și păstreze respirație proaspătă pentru o seară cu mine. Deja nu mai văd în el un bărbat, ci un copil permanent morocănos, egoist și neajutorat. Și-a pierdut farmecul, încrederea în sine și bărbăția.

Uneori în timpul actului, mi-l închipui cu alta și asta ma ajută să ajung la orgasm. Am fost înșelată înainte de căsătorie, la început o fost dureros, un șoc. Însă după asta am simțit o atracție sexuala nebună față de el. Acuma vreau să mă înșele. Deja nuștiu ce să mai fac ca să văd în el un bărbat atrăgător și dorit. Cînd mi-l închipui cu alta, apare în mine o mîndrie, o plăcere cînd e satisfacut de alta. 

Am încercat să-i spun în timpul actului că vreau să-l văd cum mă înșeala, pe el asta îl provoca, îl înfierbînta și gata. Odata chiar i-am zis să-și imagineze că în timpul asta eu sunt altă femeie, și s-a aprins el binișor. 

Sunt destul de încrezută în sine, nu mă tem că se va duce la alta, și dacă și se va duce, nu cred că-mi voi mușca coatele. Oricum am gînduri de divorț, pentru că viața noastră sexuală e zero. Ca să primesc plăcere trebuie să-mi încordez mintea și să am fantezii, sau îl pun să mă tragă de păr, să mă lovească, să mă insulte. Deja am ajuns la extremități, nuștiu ce să mai fac.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
jagoda

Dar cum poți să vreai un bărbat care a uitat ce înseamnă igienă. Lui îi totuna că mie nu-mi place mirosul lui din gură,

)))))))

dvs va plingeti sau cautati candidatura pentru cineva care nu-si spala dintii si co***le?

Partajează acest post

Link spre post
LeoTigra

достали с этой бредятиной уже

спид инфо какой-то а не форум

захожу редко и только эти темы в новых мелькают, не о чем больше писать?

Partajează acest post

Link spre post
Vallentina

рейтинг не должен падать)

Partajează acest post

Link spre post
Fericire

)))))))

dvs va plingeti sau cautati candidatura pentru cineva care nu-si spala dintii si co***le?

Nadia:)))))

You made my day!:)))

Partajează acest post

Link spre post
toria881

вот что значит ЖЕНЩИНА! никогда не довольна! муж изменяет: плохо! не изменяет: оказывается еще хуже! офф Доамне! первый раз такое слышу! так может меняться нужно вам? станьте больше ухаживать за собой и может тогда он и зубы начнет чистить чтоб захотеть вас целовать... 

Partajează acest post

Link spre post
krestik

100% и пойми потом этих баб. Нельзя привести в порядок своего мужчину ? Мужчина выглядит ровно так как его женщина и холит . Вот когда разлад с семье и тому подобное то Уже жене и пофиг как он там выглядит .

Partajează acest post

Link spre post
aventura

Fetelor, sunteți ași în psihologie. Ma bucur că ați făcut haz din problema mea. Nici nu ma miră reacția. Mulțumesc pentru încurajare. Eu mă delete de pe sait. O să caut răspunsuri în altă parte.

Partajează acest post

Link spre post
niusea

Draga anonim..si eu am fantezii si cred ca multe alte femei au fantezii in timpul  sexului..nu vad nimik rau in asta.tu ii zici sotului ca tipa il vezii cu alta in timpul  actului..dar eu  am personal aceasta fantezie..in mintea mea ma excita,ma simnt bine si  ce-mi m-ai trebuie.

Referitor la mincarea usturoi...si toate celea scrise mai sus..nu pot sa spun nimik ,cu parere de bine nu am trecut si nici nu trec prin aceasta experienta.

Partajează acest post

Link spre post
aventura

Referitor la usturoi si igienă, eu am zis ce m-a adus la situația dată. Ce ma făcut să-l resping ca bărbat și să nu-l mai doresc. Știu 100% că dacă măcar ar flirta cu alta i-ar păsa de felul cum arată și s-ar îngriji. Și pe mine nu trebuie să mă atacați că nu am grijă de sine, dacă pe mine mă deranjează lipsa igienei la cineva, înseamnă că caut să am grijă de mine. 

Căutînd pe net și pe alte forumuri, am găsit o sumedenie de situații ca la mine, și nu consider că e ceva anormal sau debilesc. Dacă nu-s așa ca unii de aici, cred că nu am meritat critica și făcutul de rîs pe seama situației mele. Dacă nu ați trecut prin asta și nu aveți ceva deștept a spune, atunci cred că nu se merită de împlut tema cu Ai, ai, ai Și m-am săturat de așa teme. Suntem în subforumul Relații, Sex, nu??? Și da, după așa reacții nici nu ți-a mai deschide teme noi. 

Partajează acest post

Link spre post
aventura

Draga anonim..si eu am fantezii si cred ca multe alte femei au fantezii in timpul  sexului..nu vad nimik rau in asta.tu ii zici sotului ca tipa il vezii cu alta in timpul  actului..dar eu  am personal aceasta fantezie..in mintea mea ma excita,ma simnt bine si  ce-mi m-ai trebuie.

Referitor la mincarea usturoi...si toate celea scrise mai sus..nu pot sa spun nimik ,cu parere de bine nu am trecut si nici nu trec prin aceasta experienta.

multumesc pentru răspuns. La mine cred că de la o simplă fantezie s-a transformat deja într-o situație mai serioasă. Cred că cu soțul am ajuns la limită, și nu-i doar de vină usturoiul desigur. Ci indiferența lui și ideea că eu n-am încotro și să-l accept așa cum este. Am încercat de mai multe ori să-i lămuresc că așa chestii minuscule mă resping și-i șterg sexualitatea. El nu înțelege, și acuma suferim consecințele.

Iar ideea c-ar avea-o pe alta, părerea mea, m-ar face să-l văd din nou un cuceritor, un amant și poate aș revedea acea flacără în ochi la el. Da, eu sunt de vină poate, că el și-a pierdut interesul să mă cucerească, dar lui asta îi convine pentru că eu n-am încotro și nu mă poate pierde.

Partajează acest post

Link spre post
niusea

Referitor la usturoi si igienă, eu am zis ce m-a adus la situația dată. Ce ma făcut să-l resping ca bărbat și să nu-l mai doresc. Știu 100% că dacă măcar ar flirta cu alta i-ar păsa de felul cum arată și s-ar îngriji. Și pe mine nu trebuie să mă atacați că nu am grijă de sine, dacă pe mine mă deranjează lipsa igienei la cineva, înseamnă că caut să am grijă de mine. 

Căutînd pe net și pe alte forumuri, am găsit o sumedenie de situații ca la mine, și nu consider că e ceva anormal sau debilesc. Dacă nu-s așa ca unii de aici, cred că nu am meritat critica și făcutul de rîs pe seama situației mele. Dacă nu ați trecut prin asta și nu aveți ceva deștept a spune, atunci cred că nu se merită de împlut tema cu Ai, ai, ai Și m-am săturat de așa teme. Suntem în subforumul Relații, Sex, nu??? Și da, după așa reacții nici nu ți-a mai deschide teme noi. 

Eu inteleg  la ce va referiti...uneori barbatii,mai scapa si asa situatii(nusi dau seama ca ar trebui sa mai  pastreze din farmec si dupa casnicie..nu zik de toti..dar cum vedem sunt)..pentru cineva sar deghizi..dar  cred ca trebuie sa-i explici..asa cum este ...Incep sa nu te mai vreau din cauza ca-i incetat sa te mai ingrijesti..sau care este  motivul concret.

Partajează acest post

Link spre post
aventura

Cît despre mine, nu sunt geloasă și nu sunt contra să mă împart cu ce e al meu. Întotdeauna am fost pentru relații libere, pentru libertate de exprimare și sex. Așa sunt eu. Soțul însă e total opusul meu, el nici nu dorește să audă de implimentarea celor mai simple fantezii sexuale. Eu vreau ceva, îmi închide gura și neagă ceea ce a auzit. Îi spun atunci cînd mă roade că nu-i dau sex de 3 ori pe săptămînă, îi spun ca să-și găsească o amantă și mie să-mi dea pace. El turbă!!! Iar mie deja mi-i indiferent.

De mii de ori îi zic ce nu-mi place, frumos, fără reproșuri. Nu mă aude.

Multe din voi o să strige, că dacă o să-i piermit, o să plece la alta care-l va accepta așa cum este. Fie, deja nu sunt contra. Oricum dacă situația nu se schimbă, voi pleca eu.

Partajează acest post

Link spre post
LILLIA

Aventura, tre sa stati de vorba cu sotul ft serios in privinta igienei lui, de ceea ce maninca inainte de sex, ca e cumplit ceea ce scrieti, nu imi dau seama.... Ca de altfel amenintati-l ca o sa va luati un amant in secret si el nici nu o sa stie, si o sa faceti cu acela  tot, toate nebuniile lumii... :on_the_quiet:

Ceea ce tine de fanteziile dvstra, e ceva normal, e firesc. Fiecare persoana are fanteziile sale si la toti sunt diferite, eu va inteleg de ce aveti anume asa fantezii si ca va aprindeti anume de la gindul ca el va inseala. Gindul ca il puteti pierde, ca poate alta sa se bucure si sa aiba placerea sexuala cu el, da in asta este ceva. si eu cred ca m-ai tare l-as dori pe sot stiind ca v-a putea face cu alta :whistle3:

Partajează acest post

Link spre post
aventura

Da, eu m-am indragostit de el cind era un macho în ochii mei. Avea o privire, eu am botezat-o blyatskaya. Totul în el mirosea a sex, el poate fi așa. Mulți îmi zic că am un soț foarte simpatic. Știu că nu mă înșeală, din simplu motiv, că lengeria sa și colțunii l-ar da de gol. Se berberește doar cînd îi ticnește lui. Îl rog, îmi promite că acuș acuș și așa și rămîne. În perioada cînd m-a înșela, se îngrijea, se parfuma. Cu toate că eu încă nu știam, dar am simțit o schimbare în el. Chiar și cu mine era altfel, mai atent, mai grijuliu. Nuștiu, nuștiu, m-am zăpăcit cu totul.

Partajează acest post

Link spre post
aventura

Am mai ajuns odată la limită, i-am dat motiv de gelozie, cu gîndul că îi voi reaminti că mă poate pierde. A devenit agresiv, m-a umilit și de atunci am devenit deodata imperfectă în fața lui. De parcă nu știa cum sunt, de fapt nuștie, după cum am zis pe tema fanteziilor nu putem discuta. El are o idilie, e familist. Eu însă sunt mai aventurieră și caut emoții, indiferent de care. Nu pot trăi monoton, îmi trebuie zilnic doze de emoții, chiar și negative.

Pentru mine să-l văd cu alta, ar fi o provocare. 

Partajează acest post

Link spre post
aventura

o-femeie-trebuie-cucerita.jpg

Intîmplător am dat de imagine :)

Partajează acest post

Link spre post
aventura

1389866197_270553731.jpg

Iata cam așa-i, doar că mie mi-i totuna cum arată figura, mai mult atrag atenție la igienă și maniere.

Partajează acest post

Link spre post
leticia

da sotul Dvs are un loc de munca? daca ar merge la servici nu cred ca nu s-ar ingriji.. si cred ca asta e la el un fel de depresie daca nu are interes pentru nimic. Cumparati-i produse de ingrijire special pentru barbati, si dupa ce le foloseste spunetii cit de bine miroase si cit e de atragator..incercati sa mai improvizati daca vreti emotii..

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum