ceza

Astrologie

Postări Recomandate

ceza

Salut fetelor,eu personal nici odata nu am crezut in astrologie,dar astazi am intrat intr-un sait. si iti scrii data,ora,orasu nasterii si iti dau caracteristica ta,am ramas socata,adsolut tot despre mine,o caracteristica suta la suta,daca pe cineva intereseaza intrati pe saitu astro-online.ru ,acolo gasiti 'natalinaia harta',unde e orasu gasiti si chisinau,scrieti-mi ce vi sa primit,imi este interesant e adevarat sau o simpla coincidenta..

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
kittik

а почему в анонимном форуме? Есть спец раздел для этого.

Partajează acest post

Link spre post
ceza

nu am gasit,deaceea am scris aici

Partajează acest post

Link spre post
fania

ii gratis serviciul?e obicei trebu de trimis sms s.m.d...

Partajează acest post

Link spre post
ceza

da,e gratis

Partajează acest post

Link spre post
lino4ka

надо модераторов попросить перенести тему.
А так сайт прикольный, у меня многое совпало, плюс если делать натальную карту близких родственников, прикольно получается как переплетены знаки по солнцу и asc/dsc зениту и надиру.
Еще там есть солярный гороскоп на год, тоже неплохой.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator zodi

,imi este interesant e adevarat sau o simpla coincidenta..

coincidenta , nimic mai mult.  am mai citit aceste caracteristici si in alte horoscoape. poti sa introduci orice oras si orice ora sau zi a nasterii textul este acelasi pentru toata zodia. 

Partajează acest post

Link spre post
lino4ka

coincidenta , nimic mai mult.  am mai citit aceste caracteristici si in alte horoscoape. poti sa introduci orice oras si orice ora sau zi a nasterii textul este acelasi pentru toata zodia. 

неправда. Я делала на родных натальные карты и текст отличался. Да, описание для каждой планеты /знака в определенной точке заложено определенное и это запрограммированно на сайте, но у каждого же человека свое место рождения и время и исходя из этого выбирается набор характеристик. 

Partajează acest post

Link spre post
ceza

si eu acum cred ca e adevarat,am facut si la sot si la fel e caracteristica sa .

Partajează acest post

Link spre post
InessaContesa

Dar cum se citeste natalinaea carta?)

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator zodi

неправда. Я делала на родных натальные карты и текст отличался. Да, описание для каждой планеты /знака в определенной точке заложено определенное и это запрограммированно на сайте, но у каждого же человека свое место рождения и время и исходя из этого выбирается набор характеристик. 

eu nu cunosc ora cind m-am nascut, am pus citeva variante orientativ si textul a iesit  exact acelasi

Partajează acest post

Link spre post
lino4ka

ну так положение же звезд на небе не меняются же ежеминутно, асцедент да, зависит от времени рождения, луна проходит по каждому знаку два-три дня, кажется, а есть далекие планеты, которые месяцами и годами в одном знаке находятся...

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator zodi

adevarat sau nu, dar pun eu 8 dimineata sau 10 noaptea textul e acelasi

oricum nu e mare stiinta, cindva eram preocupata si citeam totul legat de horoscop si textul acesta il cunosc pe de rost si din alte surse 

cite ceva se potriveste din ceia ce-i scris dar nu totul absolut

din descrierea oricarei zodii pot gasi ceva care mi se potriveste

dupa atita citit in acest domeniu, acuma ma atirn cu umor fata de asa stidii

Partajează acest post

Link spre post
andrian2010

fetelor ce pareri aveti despre zodii alti zic ca nu se potrivesc doua zidii totuna de exemplu ea peste si el la fel peste..si am vazut pe net ca pentru zodia fecoara e bn zodia rac ,peste si varsator,dar eu am intilnit zodii peste nu ia mers  si zodia rac nam intilnito nustiu ce sa cred mai mult in zodii peste si fecioara  ma scriu? ce sa cred nustiu?

Partajează acest post

Link spre post
Mate

Девочки не увлекайтесь бесплатными программами в интернете. В свое время. когда я сама интересовалась астрологией,я столкнулась с тем, что многие программы БЕСПЛАТНЫЕ изначально составляются с ошибками, именно потому, что они бесплатные. А любая ошибка, даже самая маленькая, в составлении ил интерпретации карты может играть фатальную роль. Идеал - это, конечно, новейшие платные Зеты, но выкладывать 200 баксов просто за мимолетный интерес - недешевое удовольствие....

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum