Lessika

Anisoara Puica

Postări Recomandate

Lessika

Anisoara Puica.Pareri ,impresii.Preturi ca tamada si/sau muzica:-)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
BreeVanDeKamp

Am invitat o la noi la nunta pentru o ora(adica 30-40 cit stau ei de obicei) si am ramas foarte multumiti. cinta frumos,tinuta adecvata ,oaspetii au primit o cu caldura. in 2011 pretul era de 350 euro

Partajează acest post

Link spre post
Smile

Si noi am fost la o nunta (doar ca in calitate de dansatori), la fel Anisoara Puica a fost invitata pentru un program de vre-o jumatate de ora. Intr-adevar foarte frumos se prezinta, simplu, cu suflet, oamenii au primit placere de la asa o surpriza

Partajează acest post

Link spre post
Lessika

Am invitat o la noi la nunta pentru o ora(adica 30-40 cit stau ei de obicei) si am ramas foarte multumiti. cinta frumos,tinuta adecvata ,oaspetii au primit o cu caldura. in 2011 pretul era de 350 euro

Si noi am fost la o nunta (doar ca in calitate de dansatori), la fel Anisoara Puica a fost invitata pentru un program de vre-o jumatate de ora. Intr-adevar foarte frumos se prezinta, simplu, cu suflet, oamenii au primit placere de la asa o surpriza

nu sunteti la curent,in calitate de moderatoare activeaza?

Partajează acest post

Link spre post
Natalia2008

A cintat la sora mea la nunta. A avut un recital de o ora. Adecvat imbracata, prezenta placuta, foarte apreciata de oaspeti. A creat o atmosfera de sarbatoare....Mie mi-a placut. Din cite stiu nu modereaza, dar oricum tb sa concretizati.

Partajează acest post

Link spre post
Lessika

A cintat la sora mea la nunta. A avut un recital de o ora. Adecvat imbracata, prezenta placuta, foarte apreciata de oaspeti. A creat o atmosfera de sarbatoare....Mie mi-a placut. Din cite stiu nu modereaza, dar oricum tb sa concretizati.

Ms

Partajează acest post

Link spre post
Natalia2008

Cu placere :-))) Apropo, la nunta a cintat si Katarsis, baietii au creat o atmosfera incendiara...

Partajează acest post

Link spre post
Lyana
La 2/7/2015 la 17:12, Natalia2008 a spus:

Nu cunoasteti nr ei de telefon? Sun pe un nr si imi da eroare mereu. Dar tare mult as dori sa o avem la nunta noastra. Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
Natalia2008

Din pacate nu-l mai am

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum