MamaPolini

клуб дозаврики

Postări Recomandate

MamaPolini

Были на экскурсии, особо понравился бассейн,есть отдельная раздевалка, дет. комната, зал для занятий, а вообщем сложно сказать.

Можете поделиться отзывом о клубе?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
FairysSmile

А где вообще эти "дозаврики"?)

Partajează acest post

Link spre post
MamaPolini

А где вообще эти "дозаврики"?)

Клуб Доза, в здании бывшего кинотеатра Флакара.

Partajează acest post

Link spre post
mamusika

Хожу в клуб больше года. Детей нет, по этому о Дозавриках ничего сказать не могу, но вижу детей, занимаются кто плаванием, кто подделки разные делает. Недавно у них было соревнование по плаванию, так много детей, даже не думала что их так много в Дозе

Partajează acest post

Link spre post
Danciu

Fetita mai mare a frecventat clubul dozavriki din februarie pana in august. S-a invatat sa inoate, ii placeau activitatile. Am renuntat, pentru ca toamna a inceput des sa fie bolnava. In privinta clubului pt copii, acestia sunt suprevegheati, li se fac activitati diferite, interesante. Dupa 3 ore de stat acolo, copilul trebuie luat, asa sunt regulile clubului. Pentru noi era mai complicat cu inotul. Fetita e mica, inca nu se poate schimba singurica din costumul de baie in costumul sport, nu stie cum sa-si aranjeze lucrurile toate in rucsac si nici cum sa inchida dulapul si sa urce din vestiar la clubul de copii care e la et.2. Nimeni n-o ajuta, pentru ca asta nu intra in competenta personalului. Am rugat de mai multe ori educatoarele sa o ia din vestiar, unde o ducea antrenorul, dar de fiecare data am fost refuzata, pe motiv ca asta nu e in competenta lor. Administratia ne-a comunicat ca trebuie sa rog fetele de la receptie si ele vor face asta, dar nici ele nu faceau asta, pe motiv ca trebuie sa primeasca clientii si tot asa. In plus, in orele de varf pt copii s-a intamplat de mai multe ori sa nu fie locuri disponibile la vestiarul de copii, era foarte aglomerat. Respectiv, fetitei i se dadea loc la vestiarul de femei. Cand mergeam eu cu ea, era ok, dar daca mergea sotul, nu era deloc convenabil. El doar nu se putea duce in vestiarul de femei. Daca imi dadeau mie loc la vestiarul de femei si ceream loc la copii, pt ca dupa fetita urma sa vina sotul, dadeau din umeri ca inteleg situatia, dar nu pot face nimic. In plus, activitatile de takewondo de fapt erau mai mult pregatire de educatie fizica. De ,multe ori fetita mea ear lasata in camera de copii, pt ca era mica (avea 4 ani), asta desi eu o dadusem in grupa de 3-5 ani. Inca ce mi-a displacut e faptul ca, pt unele activitati sportive, au fost unite grupele 3-5 ani cu 6-9 ani. Adica de fapt se primea grupa de 3-9 ani, ceea ce mie nu mi s-a parut deloc convenabil. Poate deja au fost remediate aceste probleme. In octombrie 2014 administratia Doza 5 a facut o sedinta cu parintii si toate aceste pretentii au fost expuse. Administratia a spus ca va tine cont de sugestii si va remedia situatia. Oricum, chiar si cu toate nemultumirile mele, consider ca e un club sportiv bun pt copiii mai maricei, care se descurca bine singurei, de la 9-10 ani. Pt cei de 4-5 ani e bun daca pot si parintii sa se afle concomitent cu copilul in club. In privinta personalului care are grija de copii, e amabil, se comporta frumos.

Partajează acest post

Link spre post
Ленуля

девочки, поднимаю тему - какие занятия есть для детей? какой график?

Partajează acest post

Link spre post
Elya

девочки, поднимаю тему - какие занятия есть для детей? какой график?

Зайдите на сайт Doza.md там есть расписание. Там берешь на год абонемент и ходишь на те занятие какие нравятся.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum