MamaDi

Show La Cumatrie

Postări Recomandate

azo9

Salut fetelor! :bye:

Cine a facut acum recent ultimii ani show la cumatrie (ingerasi, ursite ect)...imi puteti transmite si mie num de contacte si sigur parerile voastre referitor.......va multumesc mult si astept cu nerabdare raspunsurile voastre !!!! :rolleyes:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
azo9

Buna ! noi la prima fetita am avut show-ul cu ingerasii de la "Doremi" ,noua ne-au placut mult ,cind recitau binecuvintarea copilului te treceau fiorii.

Acum organizam a 2-a cumatrie , stiu ca e deja banal,dar ma gindesc la showul cu ursitoare ,imi pare mie ca e cel mai la tema ca si ingerasii , cred ca clovnii se pot chema la toate urmatoarele zile de nastere.

Daca cineva ma poate ajuta cu ceva contacte a ursitoarelor (vazute in practica :)) voi fi recunuscatoare.

Dar , ti-a mai ramas cumva num Doremici-lor ...?

Partajează acest post

Link spre post
danNy

Am avut parte de o sarbatoare rea si urita,insa deabea acum mam hotarit sa scriu,clounul boboc Sau trec pe forum a promis multe dar in final a facut doar 2jocuri care lumea nu prea lea inteles sa se desemeze unii pe altii si sa mearga pintre conuri cu ochii inchisi,asta o spus pt a atrage atentia sa va uitati bine ce intra in show sa nu lasati la vederea angajatului,video care e pus aici e unul din cele m reusite pt reclama ca tot vazundul credeam ca si la mine va fi la fel dar nu a fost sa fie si nici nu a putut organiza lumea iar cei care au intirziat un piculet nu ia bagat in seama,apoi au fost facute plati pt saluturi de hirtii care nu au fost ca erau rele si am platit pt clopotei care nu au facut efectul inca spunindumi ca trebuie de intors,de asa bn cred ca e de ris sa mai intorci dar lumea e marynta200,etc...,amintiri urite,mai bine luam feele care erau aici ,atentie mare la showuri sau luati inca pe cn cu dvs

Am avut parte de o sarbatoare rea si urita,insa deabea acum mam hotarit sa scriu,clounul boboc Sau trec pe forum a promis multe dar in final a facut doar 2jocuri care lumea nu prea lea inteles sa se desemeze unii pe altii si sa mearga pintre conuri cu ochii inchisi,asta o spus pt a atrage atentia sa va uitati bine ce intra in show sa nu lasati la vederea angajatului,video care e pus aici e unul din cele m reusite pt reclama ca tot vazundul credeam ca si la mine va fi la fel dar nu a fost sa fie si nici nu a putut organiza lumea iar cei care au intirziat un piculet nu ia bagat in seama,apoi au fost facute plati pt saluturi de hirtii care nu au fost ca erau rele si am platit pt clopotei care nu au facut efectul inca spunindumi ca trebuie de intors200,etc...,amintiri urite,mai bine luam feele care erau aici ,atentie mare la showuri sau luati inca pe cn cu dvs

Editat de danNy

Partajează acest post

Link spre post
fishechka

у нас были клоуны, все было СУПЕР, гости были в восторге

Partajează acest post

Link spre post
Natalinathalia

Îmi puteți da va rog nr clounului

Am avut: moderator? doua perechi de dansatori (Joc), hulubii(Varvara), clovn Suric, si sowul de la restaurantul Golden Lion( dansuri, tiganii).

Clounul a facut distractie super, toti "lesinau"; de ris. Pretul era 600 lei.

Dansatorii 40 euro perechea

Am niste carti de vizita de la expozitie de nunti, acolo este si sow magic, ingerasii si multe altele, daca doresti ma uit ce e nou pe acolo/

Îmi puteți da va rog nr clounului

Editat de Natalinathalia

Partajează acest post

Link spre post
Taniusecika

а сколько стоят эти девочки ангелочки до ре ми? напишите кто то плиз   в личку

Partajează acest post

Link spre post
AnnaP

Смогу завтра узнать у своих заказчиков, пару недель назад ангелочки у них на кумэтрии были.

Partajează acest post

Link spre post
AnnaP

Посмотри в последнем посте - ты про этих ангелочков говорила? http://mama.md/index.php?showtopic=122303&page=7

Если да, то связаться с ними можно через ведущую Марину Мурашову 079578034

Заказчица сказала выступление стоило около 200 евро.

Partajează acest post

Link spre post
VladaMilla

Dati-mi, va rog, si mie nr. de tel. al clovnului.

Partajează acest post

Link spre post
fishechka

Dati-mi, va rog, si mie nr. de tel. al clovnului.

nu pot sa va scriu mesaj in privat. trebuie sa scrieti inca undeva pe forum inca 3 mesaje, ca sa puteti primi mesaje private

Partajează acest post

Link spre post
VladaMilla

Am avut: moderator? doua perechi de dansatori (Joc), hulubii(Varvara), clovn Suric, si sowul de la restaurantul Golden Lion( dansuri, tiganii).

Clounul a facut distractie super, toti "lesinau"; de ris. Pretul era 600 lei.

Dansatorii 40 euro perechea

Am niste carti de vizita de la expozitie de nunti, acolo este si sow magic, ingerasii si multe altele, daca doresti ma uit ce e nou pe acolo/

Daca ati putea sa-mi lasa-ti nr. de tel. al clovnului, as fi recunoscatoare. Vreau sa le fac o surpriza copiilor la cumatrie.

Partajează acest post

Link spre post
Olina

Buna ziua,

Trimiteti-mi si mie, va rog, nr  de tel al clovnului Suric. Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
kataleya223

Buna.Cine a facut recent cumetrie cum ati distrat copii, poate cineva imi recomanda un cloun .

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum