ksiu66a

Гаитур Инна

Postări Recomandate

ksiu66a

девочки лежала на сохранении у Д-ны Инны Гаитур . Не знаю что делать . кто-то рожал у нее ?? какие отзывы можете оставить??

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Winx

У меня знакомая рожала летом у неё,осталась довольна

И Инну я лично знаю уже лет шесть

Не рожала у неё,так как мне было немножко стыдно перед ней,так как мы знакомы очень хорошо

Ну вы надеюсь поняли про мой стыд))

Partajează acest post

Link spre post
gaida

Buna ziua poate e tirziu raspunsul meu,dar totushi vreau sa ma impart cu experienta care am trecut la D-na Ina Gaitur.Eu am facut cunoshtinta cu ea la 16 saptamini,am facut USG shi era eminenta de avort spontan D-na Ina a reactionat promt shi rapid ma internat in spital la dumneaei in sectie sa comportat foarte frumos shi competent in permanenta venea shi ma vizita shi in caz de ceva o sunam,am trecut o cura de tratament shi slava domnului totul sa normalizat.Am dus sarcina cu bine pina la sfirshit shi pe 27.07.2014 am nascut o fetita perfect sanatoasa.D-na Ina era in concediu ,dar se afla in Chishinau eu am telefonato la shi ea indata a venit a stat cu mine de la inceput pina la sfirshit,eu sunt foatre multumita shi recunascatoare ei.Intodeauna raspundea la telefon cind o sunam,niciodata nu ma refuzat ori sami raspunda urit din contra intodeauna amabila shi ma incuraja,la a doua sarcina tot la dumneaei o sa nashtem.Ii multumesc din tot sufletul cum sa comportat cu noi shii ii doresc multa sanatate.Succese la toate mamicile))))

Partajează acest post

Link spre post
FefeButterfly

d-na Ina este cea mai bunaaa!!!!!!! Doua prietene au nascut la ea si sunt foarte multumite!!!!!Copiii sanatosi,mamele la fel.

Partajează acest post

Link spre post
Consuella2

Spuneti-mi va rog numarul D.Gaitur.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum