alesia1982

Шоппинг В Яссах.

Postări Recomandate

Tary
1 час назад, LouLou сказал:

stie cineva cind are loc tirgul de piele ? tin minte ca era toamna ...dar in ce saptamina nu-mi aduc aminte 

Mie mi s-a zis ca in 14 octombrie

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
LouLou
Acum 42 minute, Tary a spus:

Mie mi s-a zis ca in 14 octombrie

eu am scris pe fb la iulius  mall , nu am primit rs inca 
dar Dvs tot de iulius mall stiti ca va fi , sau anul acesta in alta parte ?

Partajează acest post

Link spre post
Tary

eu am scris pe fb la iulius  mall , nu am primit rs inca 
dar Dvs tot de iulius mall stiti ca va fi , sau anul acesta in alta parte ?

Vara mea a zis ca undeva in centru, eu nu am dat importamta ca nu prea am nevoie, dar data am retinut

Partajează acest post

Link spre post
Muzo4ka

Кто-то был недавно в Яссах? Есть уже в продаже зимние вещи? 

Partajează acest post

Link spre post
natusca

Mai pleacă cineva la Iași după cumpărături cu mașina?  Poate este loc de un pasager? 

Partajează acest post

Link spre post
LouLou
Acum 19 minute, natusca a spus:

Mai pleacă cineva la Iași după cumpărături cu mașina?  Poate este loc de un pasager? 

eu m-aş alătura ) de dorit intr-o zi lucrătoare , deoarece în weekend sunt ft mulţi

Editat de LouLou

Partajează acest post

Link spre post
natusca

Mie mi-au propus cu rutiera,  pe săptămână viitoare marți sau miercuri,  dar persoanele mai au chestii prin oraș,

dar ar fi dorit cu  cineva care deja a mai fost prin aceste mol-uri. 

Partajează acest post

Link spre post
LouLou
Acum 9 ore, natusca a spus:

Mie mi-au propus cu rutiera,  pe săptămână viitoare marți sau miercuri,  dar persoanele mai au chestii prin oraș,

dar ar fi dorit cu  cineva care deja a mai fost prin aceste mol-uri. 

Iaşul il cunosc ft bine , de multe ori mergeam inainte. Deci daca te intereseaza shopping de îmbracaminte , sunt citeva centre mari care merita vizitate :

1.Iulismall - cel mai variat, din punct de vedere buticuri de firma

2.Moldovamall - putine buticuri , dar sunt unele care nu le gasesti in Iulius 

3. Grand Siraj - centru comercial  acum cu multe buticuri (nu firma )- inainte era piata , cum la noi piata centrala , preturi mici - calitate joasa 

mai sunt citeva magazine mici in oras cum ar fi anna cori - amplasata nu departe de Iulius, s.a.

la fel pe la carrefour exista citeva buticuri , dar putine

Eu as opta pt Iulius pt ca e frumoasa zona , nu departe este strada pietonala cu arhitectura frumoasa - s-ar primi poze interesante)

Se maninca gustos la Castel (zona Copou) si la intarea din cealalta parte a orasului , nu tin minte denumirea restaurantului - in alte parti nu fac ciorba buna )

Editat de LouLou

Partajează acest post

Link spre post
Semitzvetik

Noi avem in plan sa mergem, dar de "vinerea neagra" poate pe 17.11 simbata si doar in zona centrala. Am fost anul trecut - mi-a placut!

Partajează acest post

Link spre post
natusca

Iaşul il cunosc ft bine , de multe ori mergeam inainte. Deci daca te intereseaza shopping de îmbracaminte , sunt citeva centre mari care merita vizitate :

3. Grand Siraj - centru comercial  acum cu multe buticuri (nu firma )- inainte era piata , cum la noi piata centrala , preturi mici - calitate joasa 

mai sunt citeva magazine mici in oras cum ar fi anna cori - amplasata nu departe de Iulius, s.a.

Eu as opta pt Iulius pt ca e frumoasa zona , nu departe este strada pietonala cu arhitectura frumoasa - s-ar primi poze interesante)

Se maninca gustos la Castel (zona Copou) si la intarea din cealalta parte a orasului , nu tin minte denumirea restaurantului - in alte parti nu fac ciorba buna )

In privat. 

Partajează acest post

Link spre post
romashka9209

Интересует есть ли сейчас в hm и Zara скидки ? 

Partajează acest post

Link spre post
LouLou
La 23.10.2018 la 8:37, LouLou a spus:

am uitat sa mentionez Pallas, cred ca cu totii cunosc ) doar ca e cel ami aglomerat , si deseori marimi mici ca xs -s nu gasesti ca se vind repede 

Partajează acest post

Link spre post
natusca

https://blackfriday.ro/cand-e-black-friday/     Black Friday iasi

Black Friday 2018 România se organizează în data de 16 noiembrie 2018. Conform tradiției americane, Black Friday 2018 este în a patra vineri a lunii noiembrie, adică pe 23 noiembrie 2018. Trecutul ne spune că e foarte posibil să avem două perioade de reduceri, care se pot extinde peste ambele weekend-uri sub numele de Black Weekend 2018.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum