yanapanaeva

Hîncu Producerea Incaltamintei

Postări Recomandate

abe

наверно тот кто создал тему для рекламы, немного огорчен)))

Настя писала в личку, и не смогла, напиши мне если будешь на большом офе. пожалуйста

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Нежность

наверно тот кто создал тему для рекламы, немного огорчен)))

Настя писала в личку, и не смогла, напиши мне если будешь на большом офе. пожалуйста

На большом оффе не буду. Книжку надо вернуть?

Partajează acest post

Link spre post
Natalia2008

Am procurat incaltaminte sport pentru pustiul meu. Multumita. Pret moderat (380 lei). Multumita de calitate.

Partajează acest post

Link spre post
Noela

странно, у меня 3 пары - туфли, зимние сапоги и летние полу-туфли, всеми довольна, на летних мягкая кожа, носить очень удобно. На туфлях и сапогах да кожа более жесткая, но удобные, из-за этого форму не меняют и выглядит как новое.

Проблема местного производителя - стали цену поднимать (хотя может и их понять можно) и по сравнению с моделями 3-х летней давности как-то скудно

По моему самый большой выбор на Панкоме

Partajează acest post

Link spre post
music_4_life

Я вспомнила)) У меня еще босоножки бежевые их были, очень удачная и удобная модель, на танкетке где-то 6 см. На фэйсбуке уже нет их фото, но самое классное в дизайне, что перепонка на пальцах очень близко к концу "носа", и пальцы не вылазят. Короче, эстетичные босоножки.

Editat de music_4_life

Partajează acest post

Link spre post
liana

De la Hincu am o pereche de cizme pe care o sa  le port cu placere deja a treia iarna iar o alta pereche mi-am luat-o la sfirsit de februarie, abia astept sa le incalt. Am piciorul ingust si cam greu imi gasesc cizme care sa stea bine si pe pulpa, acestea s-au potrivit de minune.  Doar ca ambele perechi le-am cumparat la reduceri - ultima marime ramasa si pretul era rezonabil. Dar la general incaltamintea lor imi pare cam scumpa la sezon, mai ales daca e marfa noua.

Si sotul poarta pantofi de la Hincu, nu s-au rupt, descleiat, sau decolorat. In privinta calitatii si confortului noi suntem multumiti.

Partajează acest post

Link spre post
coshatinca

А я сникерсы у них купила.очень довольна))))

Partajează acest post

Link spre post
Кисюня

У меня их обувь скрипит :(, иду будто из фильма "Здравствуйте я ваша тетя" - скырц скырц "Я старый солдат, я не знаю слов любви".

Две пары и обе скрипят. Хотя внешне мне они нравтся, но скрип бесит!!!

Partajează acest post

Link spre post
mama Iulii

У меня босоножки, туфли и сапоги этой фирмы и мужу туфли там брали- всем довольны. А босоножки на танкетке брала прошлом году, лаковые, носила 2 сезона, до сих как новые.

Partajează acest post

Link spre post
andreea77

А какую гарантию они дают?

Partajează acest post

Link spre post
NatasiK

Я этой осенью балетки себе там купила.  На ноге смотрятся очень красиво, единственный минус, очень жесткая пятка, пока разносила их, натерла сильно ноги.

Partajează acest post

Link spre post
ROSSI

Am o pereche de sandale pe platforma,sunt comozi si pretul e accesibil...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum