Vizitator Violeta

Anunturi De Genul Fac Cunostinta!

Postări Recomandate

Vizitator Alexandru

Fetelor, sunt socata. Am intrat din curiozitate pe 999.md in Знакомства и поздравления si am ramas socata de cita murdarie. Oare face lumea cunostinta cu oameni care posteaza asa anunturi de genul: Sunt un barbat/ o fata curata si caut amant/amanta s.a. De ce s-a pierdut obiceiul de a face cunostinta in realitate, de a demonstra simpatia in fata si nu a posta asemenea anunturi, ca si cind au ajuns intratit de disperati ca deam nu mai stiu ce sa faca. Pentru mine cel putin e josnic sa postez anunturi, hai ca pe znakomstva mail inca e alta situatie, dar tot mi-i sila cind vad o sumedenie de barbati care cauta sex pe o noapte si scriu ca sunt gata sa sponsorizeze domnisoara, oare atit de putin se respecta incit sunt gata sa se culce cu oricine care e gata pentru bani, FU. Intradevar, cum sa faci acuma cunostinta cu o persoana, doar vazindu-l direct iti poti da seama e pentru tine acest om sau nu,dar sa iesi la intilnire cu fiecare de pe net pina dai de unul adevarat al tau e o pierdere de timp. Eram odata in troleu si am observat priviri in partea mea din partea unui barbat, amindoi suntem deja peste 25, la o virsta cind nu e atit de usor sa te apropii, doar pot fi maritata, el insurat. Asa imi venea sa ma apropii si sa-l intreb direct "Eu tie-ti plac? Daca da, atunci hai sa iesim la o cafea" Sincer, deam e o disperare anunturile astea. si daca eu vreau sa-mi gasesc pereche, atunci ce trebuie sa postez anunt ca sunt curata si caut barbat pentru relatii serioase si apoi sa astept sunete si sa sperrr.......???? Sincer mi-i mila de noi ca acuma nu rosim cind iesim la intilnire, nu ne demonstram adevaratele emotii si trairi, nu facem cunostinta pe strazi, la cafenele etc. Cine cunoaste cazuri reale de perechi fericite create pe net??? Si care sunt metode alternative de a face cunostinta in zilele noastre?

Da sincer ai dreptate am ramas cu adevarat fara cuvinte esti bravo ca ai 7 ani de acasa cum se spune....

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Irinica

As face cunostinta,cu o fata inteleapta...

Aici sunt doar femei intelepte :da1:

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Flyy

salut, am 25 de ani am facut cunostinta cu sotia mea pe reiaua. desocializare odnoklassniki. pe 3 mai 2016 o sa avem un an de casnicie. total suntem. 7 ani impreuna. deci...:)

Partajează acest post

Link spre post
ROSSI

Eu la fel am facut cunostinta cu sotul pe o retea de socializare,avem aproape 2 ani,dar a fost foarte greu pina ne-am gasit,sunt fel de fel de persoane stranii,sau casatoriti care spun ca sunt divortati,etc....

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator -=Eu=-

1. la cerere apare oferta

2.m.bine perzi 5 minute citind mesajul decit o luni sau ani intreagi ca asa afli ce om ai in fata si ce vrea de la tine

3. sunt persoane nesatisfacute in viata familiara (cum femei asa si barbati) si e o oportunitate de asi satisface necesitatile

4. daca sunt asa de "Fu" acele anunturi sau pagini matrimoniale, ce cautati acolo? vizitati altele unde e de un grad m. inalt unde se face "colb in ochi" pt a ascunde realitatea si la urma te pomenesti cu un "fund de datorii" si fara bani in buzunar si cu visele sfarmate(cum fac jigolo din turcia si alte tarisoare care fac ochisori dulci)

5.pin la urma totul ramine dupa cei 7 ani de acasa ai celor ce converseaza acolo

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Nicolai

Vreau sami gasesc jumatatia mea dar sa nu fie nu fie bogata dar sa iubiasca cu adevarat

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Андрей

999 тема! там есть и норм студентки которым тяжко с денежкой, по крайней мере там нахожу массаж по доступной цене..

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Алексей

Перезвоните мне пожалуйста по номеру 8(953)367-35-45 Антон.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Adaugi comentarii ca vizitator. Dacă ai un cont, te rog autentifică-te.
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.