cristina555

De Azi Incep Lupta Cu Kg

Postări Recomandate

cristina555

Buna ziua mult timp nu ma hotaram sa scriu dar a venit timpul ss ma ocup de mine.De mult incep tot de miine de miine dar nimik nu ma tineam de cuvint sper cu ajutorul vostru o sa sr primeasca va rog sustinere sau chear si alagurare,am 76 kg vreu macar 58kg Incepem lupta azi dimineata am avut 76.200 vedem miine

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lyovushka

Salut! asta problema o am si eu, am ajuns deja la 70 kg, pe care nu le-am avut niciodata. tot zic ca miine e ziua cea mare, dar nu mai vine, nu stiu de unde sa iau taria asta de caracter. Cristina, cum aveti de gind sa luptati cu kg, vreo cura de slabire, exercitii? poate incepem lupta impreuna? As vrea si eu sa ajung macar la 58, ideal ar fi 52-53.

Partajează acest post

Link spre post
ElenaMD

Buna, va doresc tarie de caracter si numai inainte :poka1:

Ce parametri aveti? uneori kg nu scad, iar cm scad.

Partajează acest post

Link spre post
cristina555

Salut! asta problema o am si eu, am ajuns deja la 70 kg, pe care nu le-am avut niciodata. tot zic ca miine e ziua cea mare, dar nu mai vine, nu stiu de unde sa iau taria asta de caracter. Cristina, cum aveti de gind sa luptati cu kg, vreo cura de slabire, exercitii? poate incepem lupta impreuna? As vrea si eu sa ajung macar la 58, ideal ar fi 52-53.

Partajează acest post

Link spre post
ElenaMD

Apropo, daca ati scris aici inseamna ca ziua "x" a inceput si nu aveti cale intoarsa, asa ca asteptam rezultate. O data in sapt. puteti scrie cite kg aveti...

Partajează acest post

Link spre post
cristina555

Da ar foarte bine sa incepem impreuna, eu cure de slabire anumite nu tin dar ma straduii dulcurile fainoasele si prejelele sa le exclud am inceput de saptamina trecuta sa merg la zumba de 3 ori pe saptamina.

Apropo, daca ati scris aici inseamna ca ziua "x" a inceput si nu aveti cale intoarsa, asa ca asteptam rezultate. O data in sapt. puteti scrie cite kg aveti...

Da de acea si am scris ca singura nu pot incepe

Buna, va doresc tarie de caracter si numai inainte :poka1:

Ce parametri aveti? uneori kg nu scad, iar cm scad.

Multumesk parametrii o sa le masor miine si le voi scrie ca si kg.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum