MarinaLK

Где В Кишиневе Можно Найти Спицы Больших Размеров?

Postări Recomandate

MarinaLK

Была вчера в Джемини. Нет нужных спиц и вообще выбор спиц очень небольшой. Подскажите, где можно найти круговые спицы диаметром 15 мм (длина 40 см), чулочные спицы диаметром 15 мм,  а также круговые спицы диаметром 12 мм (длина 80 см и 120 см)?

И пряжа нужна толстая -- шерсть с ангорой 45 м в 100 г (серая), а также шерсть с 2 процентами полиамида где в 53 м 50 г (тоже серая).

Если кто может продать свои спицы или такую новую шерсть, дайте знать. Или кто знает, где их продают в городе и близлежащих окрестностях.

Заранее спасибо.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
olesea25

Попробуйте в бутиках Клубок, в Будапеште, Элате, может и вдругих торговых центрах.

Partajează acest post

Link spre post
MarinaLK

Нет таких спиц в Клубке. Есть нужного диаметра, но не круглые и не чулочные. И шерсти выбор маленький - мотков, где шерсти было бы около 100 процентов, нет.

Кто имеет опыт заказывания спиц из-за границы, поделитесь. Где вы заказывали, как?

Заранее спасибо.

Partajează acest post

Link spre post
christine

Нет таких спиц в Клубке. Есть нужного диаметра, но не круглые и не чулочные. И шерсти выбор маленький - мотков, где шерсти было бы около 100 процентов, нет.

Кто имеет опыт заказывания спиц из-за границы, поделитесь. Где вы заказывали, как?

Заранее спасибо.

eu tot sunt in mare cautare de ata groasa si andrele tare mici care la noi nu sunt de gasit... este tema aparte puteti consulat acolo privitor la furnitura, dar iaka ata...e mai dificil... pana cand am vazut doar siteuri chineze care ar trimite la noi...si cam nu prea am incredere de a procura la ei. dar privitor la ata groasa este la clubok 50/50 cu acril destul de grosuta, eu chiar am facut un set in care am pus-o dublu.1499569_10151903730692730_298182130_n.jp

iata rozul. la fular e dublu, iar la bereta e in unu.

Partajează acest post

Link spre post
maiabee

ma intereseaza andrele ADDI unde se vind si la ce pret sunt la Chisinau? multumesc.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum