Bulinika

Restaurant Oliva

Postări Recomandate

Bulinika

Buna seara. Stie cineva daca in acest restaurant se organizeaza petreceri undeva de 15-20 persoane? Care sunt preturile si cum e deservirea?Sau daca cumva puteti sa ne dati vreo idee pentru petrecerea de un anisor al bebelusului :)  Multumim.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Alka

Buna ! Noi am petrecut acolo ziua de nastere a copilului , in sala cu teren de joc pentru copii. A fost bine, noua ne-a placut organizarea si mincarea ) Puteti afla mai detaliat preturile la tel 780 000 .

Partajează acest post

Link spre post
KRISTY

площадка для деток хорошая - отдельный зал...телевизор...

есть девочка которая с детками занимаеться - делают пиццу, разные конкурсы...

но это для деток постарше...у вас ре 1 годик....маленький ещё...

а вот с едой - мне лично не нра...

слишком всё суховато...и слишком много зелени - в тех же салатах - помидорку или сыр не найдёшь...

меня совсем не впечатлила их кухня...

были на 2 днях рождениях и пару раз с мужем гуляя зашли покушать- живём рядом....

но поняли что за эту цену - можно и в другом месте вкуснее поужинать-отобедать....

но у каждого свои вкусы...)))

Partajează acest post

Link spre post
MysteryGirl

Poate a mai serbat cineva recent aici vreo zi de nastere la copii? ma intereseaza opinii proaspete si preturi?

aleg intre Oliva si Celentano..pt o zi de nastere la 5 anisori

Partajează acest post

Link spre post
nikki03

Poate a mai serbat cineva recent aici vreo zi de nastere la copii? ma intereseaza opinii proaspete si preturi?

aleg intre Oliva si Celentano..pt o zi de nastere la 5 anisori

Noi am sarbatorit ziua de nastere a copilului la Celentano, alegind tot intre astea doua. Avantajul a fost terenul. La celent ciocana au topogan, casuta, cuburi, mesecu scaune. La oliva doar topogan mic si fotoliul sac. Prietena mea, a comparat si preturile, si la acest capitol oliva a pierdut.

Partajează acest post

Link spre post
MysteryGirl

da si noi iata acum simbata am sarbatorit totusi la celentano, si am ramas fffoarte multumiti!!! 

Administratoare super si fetita care a distrat copiii la fel...in lod de 1 ora si 30 min s-a ocupat cu ei 3 ore si fara plata suplimentara!!

foarte bravo!

Oliva totusi e cam scumpa ...asa ni s0a creat impresia!

Partajează acest post

Link spre post
elka88

расскажу, как мы с мужем решили перекусить, были на Рышкановке и зашли в Оливию. Т.к мы на диете я заказала детский супчик с белыми грибами, муж салат и 2 порции картошки с куриным шашлычком (детское меню). Были в шоке, суп мне принесли с одним порезанным в нём маленьким грибочком, 4 картошенки в нём, на вкус-вода!!! не вру!!! далее, шашлык пах пропавшим мясом, поднося к лицу аж тошнило!! и ЭТО они готовят детям!!! Вызвали администратора, она отнекивалась, мол мясо свежее, но нюхать оказалась. Больше в Оливию ни ногой! фу, тошнит до сих пор!!!

Editat de elka88

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum