babaeski

Ботаника,начатый Новострой Возле Плаза

Postări Recomandate

babaeski

ПРИВЕТ! ОТЗОВИТЕСЬ ПЛИЗ ЕСЛИ КТО ИМЕЛ ДЕЛО С ЭТИМ ЧАСТНЫМ ЗАСТРОЙЩИКОМ. ЗОВУТ CHIRILENCO NICOLAE, СТРОИТ СОВМЕСТНО С "SUPER BETON" SRL. ПЕРВЫЙ ОБЪЕКТ БЫЛ В СЫНЖЕРЕ, ЗАТЕМ НА БОТАНИКЕ ПО ТЕИЛОР  ВОТ СЫЛКА : http://crisana.webs.md/,СЕЙЧАС НАЧАЛИ СТРОИТЬ ВОЗЛЕ ПЛАЗЫ НА БОТАНИКЕ СЫЛКА:http://lvov1.webs.md/. ДОРОГО КОНЕЧНО НО ОЧЕНЬ  ПРЕЛЬЩАЕТ РАСПОЛОЖЕНИЕ, НО В ИНТЕРНЕТЕ НИЧЕГО НЕ НАШЛА О НЕМ.ЕСЛИ МОЖЕТ КТО ЗНАЕТ ИЛИ ИМЕЛ ДЕЛО - ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНО ВАШЕ МНЕНИЕ. СПАСИБО ЗАРАНЕЕ

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Roca

parerea mea personala este ca, acolo privelistea nu este prea reushita.....pentru ca dintr-o parte este o cladire a uzinii...si nu stiu daca cineva o sa aiba placerea de a avea asha priveliste.......

casa de le Crisana chiar am vazut-o.....nu stiu cum sunt celelalte apartamente....dar de la et 5 e anapoda construit.....nu e cel mai bun proiect...baia e foarte mica.....si le-a fost jale sa costruciasca 20 de cm in sus...pentru a nu iesi in apartament "otkosurile"....sorry de rusizme....n-am studii in constructii ;-b

si inca un moment tare nereusit......podul apartamentului facut numai de dragul facututlui pentru ca intre pod si acoperis nu exista placi....nici de un fel....podul nu este turnat......si, imi inchipui eu ca in caz de ploaie....o sa cinte ploaia in acoperis si cei din aparatment o vor asculta...;-))))))

pretul e cam mare si nu ofera posibilitati flexibile de achitare.....ceea ce ii dezavantajeaza pe antreprenor...da ma rog....

din avantaje, doar amplasarea si privelistea.....e liniste dar totodsata acces reusit la transport si infrastructura......

Partajează acest post

Link spre post
pavlina

parerea mea personala este ca, acolo privelistea nu este prea reushita.....pentru ca dintr-o parte este o cladire a uzinii...si nu stiu daca cineva o sa aiba placerea de a avea asha priveliste.......

casa de le Crisana chiar am vazut-o.....nu stiu cum sunt celelalte apartamente....dar de la et 5 e anapoda construit.....nu e cel mai bun proiect...baia e foarte mica.....si le-a fost jale sa costruciasca 20 de cm in sus...pentru a nu iesi in apartament "otkosurile"....sorry de rusizme....n-am studii in constructii ;-b

si inca un moment tare nereusit......podul apartamentului facut numai de dragul facututlui pentru ca intre pod si acoperis nu exista placi....nici de un fel....podul nu este turnat......si, imi inchipui eu ca in caz de ploaie....o sa cinte ploaia in acoperis si cei din aparatment o vor asculta...;-))))))

pretul e cam mare si nu ofera posibilitati flexibile de achitare.....ceea ce ii dezavantajeaza pe antreprenor...da ma rog....

din avantaje, doar amplasarea si privelistea.....e liniste dar totodsata acces reusit la transport si infrastructura......

Sa ma ierti eu tot acolo (adica la Crisana) am fost - podul la ei este turnat din beton la ultimul etaj, pur si simplu el este inclinat de la vre-o 2,6 pina la 5,5m de asta si au pus ghipsocarton ca sa-l niveleze. Clar ca pod din ghipsocarton nu este ceam mai sigura varianta, dar podul eu personal l-am vazut - el e din beton.

Partajează acest post

Link spre post
babaeski

Может еще есть мнения?Хотелось бы услышать.Спасибо

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum