Vizitator alexandrina

Apa Termala

Postări Recomandate

Vizitator alexandrina

fetelor salutare!vreau sa-mi procur apa termala pentru prima oara.,stau la indoiala:uriage sau avene???

voi care imi recomandati??am tenul normal!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
karincikk

Noroc. Uriaj eu am folosit, mi-a placut. Tot ten normal e si la mine. Inca mi=a placut La Roche Pose, nu sint sigura ca am scris corect.

Partajează acest post

Link spre post
PrettySmile

Eu folosesc Avene, m-a scapat de problemele tenului. Am un flacon mare, m-a ajutat enorm la mare, ca sa-mi calmez pielea iritata de la soare.

Partajează acest post

Link spre post
lino4ka

зачем не пользоваться поиском и создавать эту тему в анонимных ???

уже есть тема про термальную воду:
http://mama.md/index.php?showtopic=23125&hl=%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator alexandrina

merci,pentru sfat.....insa cea de la uriage scrie ca-i pentru piele sensibila.,am vazut in farmacia orient ca-i cu reducere -20%,si iese flaconul de 300 ml,undeva 180 lei

am incercat de citeva ori sa ma inregistrez,insa nu mi se primea si am renuntat......altfel nu puteam sa scriu acolo!!!!de asta am scris aici,ca-i mai simplu!

Partajează acest post

Link spre post
abe

там где тема есть нельзя взять анонима)))

зачем не пользоваться поиском и создавать эту тему в анонимных ???

уже есть тема про термальную воду:
http://mama.md/index.php?showtopic=23125&hl=%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F

Partajează acest post

Link spre post
irinairina4453

eu ma folosesc cu cea de la Avene si-mi place mult, se considera universala,Uriaje calmeaza bine iritatiile de pe piele

Partajează acest post

Link spre post
Фунтик

Попробуйте зарегистрироваться еще раз. если не получиться, обратитесь к администрации форума. 

Тема закрыта. 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.