Irusika

Banquet De Lux

Postări Recomandate

Irusika

Всем привет. Из всех залов для свадьбы остановились на данном ресторане. Хотелось бы услышать отзывы кто был,какие впечатления?на вид симпатичный ресторанчик, а как там всё проходит,кто знает?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Zuza

Noi am serbat o ceremonie acolo in luna august. Am ramas foarte multumiti! Am ales aceasta sala pentru ca stam chiar alaturi si trecem zilnic pe linga ea. Am intrat, ne-a placut interierul, ne-a placut ce propuneau in meniu, preturile, atitudinea personalului si am riscat sa ne oprim anume la aceasta sala. A fost totul la nivel! Mincarea proaspata si foarte gustoasa. Deservirea de nota 10+. Ne-au propus si un DJ de-al lor, care a ales cea mai buna muzica, de nu se opreau oaspetii din dans! As recomanda tuturor restaurantul in cauza si cu siguranta as mai organiza acolo si alte ceremonii! Sper ca atitudinea personalului sa ramana si in continuare la fel de binevoitoare, iar bucatele la fel de delicioase!

Partajează acest post

Link spre post
KRISTY

Были там на свадьбе в конце июля - очень понравился стол и обслуживание...

мясо просто пальчики оближишь!

салаты и гратар - на 9..

но любое мясо было бесподобно!

зал красивый, места было достаточно для свадьбы в 80 человек...

если больше 100 человек - может быть тесновато...

Partajează acest post

Link spre post
dorina20md

A mai fost careva intre timp in acest local?

Partajează acest post

Link spre post
lestrella25

В этом банкетном зале меню с картинками есть, а цен - нет. Несколько раз спросили про прайс-лист, но ничего внятного в ответ не услышали. С парковкой проблема - к самому ресторану подобраться сложно. Но в целом очень уютный и красивый зал, но не жалею, что сделали выбор в пользу другого:)

Partajează acest post

Link spre post
Mandarinka

В этом банкетном зале меню с картинками есть, а цен - нет. Несколько раз спросили про прайс-лист, но ничего внятного в ответ не услышали. С парковкой проблема - к самому ресторану подобраться сложно. Но в целом очень уютный и красивый зал, но не жалею, что сделали выбор в пользу другого:)

а какого?

Partajează acest post

Link spre post
lestrella25

а какого?

Мы выбрали Банкет Премиум и остались очень довольны

Partajează acest post

Link spre post
dorina20md

Am facut nunta in aceasta sala, am ramas foarte multumiti! personalul foarte receptiv, era destul sa spun ce doresc si foarte rapid raspundeau, cind am intrat in sala.. mesele erau aranjate altfel dekit mi-am inkupuit ca o sa fie, am vazut.. le-am spus ca vreau sa le puna altfel.. si in 2 minute mesele au fost puse cum le-am spus, desi mesele erau aranjate deja. Mincarea a fost gustoasa, am ales bucatele tare bine, gandit.. oaspetii au fost multumiti si asta e principalul! cel mai mult mia placut administratorul localului, Oleg mi se pare, era receptiv la tot ce iam zis! recomand aceasta sala!

j43cWHc.jpg

E9fiIUG.jpg

Editat de dorina20md

Partajează acest post

Link spre post
anea27

Девченки есть свежие новости? 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum