zuzu

Fiv La Medpark

2.027 postări în acest topic

salut fetelor as vrea sa stiu cine a facut fiv la medpark si ce reusite a avut

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut Cristina! Noi de gindeam de la inceput sa plecam peste hotare,dar cind mi-a spus o cunoscuta ca la MEDPARK sunt medici foarte buni, am zis totusi sa incercam aici pe loc. ECO s-a primit! Am 3 saptamini de cind port in mine o minune! Succese si tie! Principalul e sa crezi si sa nu pierzi speranta!

Partajează acest post

Link spre post

Elvira Prepelita, e foarte straniu, ca pe data 24 sept, in rubrica эко получилось!!!    ai scrisSunt foarte fericita! In sfirsit se realizeaza si visul nostru. Credeam ca nu mai sunt sanse, dar astazi pot spune ca voi fi si eu mamica, cu ajutorul lui Dumnezeu. Multumesc celor de la MEDPARK si medicilor de acolo, care ma sustin si ma ajuta sa cred ca intr-adevar speranta nu moare!                                                             Dupa socotelile mele asta era o saptamina dupa transferul embrionilor( azi tu scrii ca de 3 sap porti minunea in tine). Nici o femeie dupa ce a trecut prin fiv nu scrie asa ceva, am trecut de 2 ori prin asta si pot sa spun ca anume a 2 sap e foarte chinuitoare in privinta asteptarilor si abia dupa 2 sap afli daca este sarcina sau nu!!!! 

Pacientii pleaca la medicul concret pe care il cunosc, dar nu la clinica care a fost super-puper reclamata.

Editat de Oxancik

Partajează acest post

Link spre post

:heat:я что то не поняла кто кого в чем обвиняет??? Конечно люди ходят к докторам! Я например тоже была в медпарке у доктора Дианы Аль фа  Радж супер гинеколог и очень хорошо относится к пациентам! :det02:я была на приеме и узнала что консультация на ЭКО бесплатная! Вот собераюсь с мужем прийти никогда не бывает лишней информации лучше послушать мнение нескольких врачей чем принимать сразу решеня!    

:heat:я что то не поняла кто кого в чем обвиняет??? Конечно люди ходят к докторам! Я например тоже была в медпарке у доктора Дианы Аль фа  Радж супер гинеколог и очень хорошо относится к пациентам! я была на приеме и узнала что консультация на ЭКО бесплатная! Вот собераюсь с мужем прийти никогда не бывает лишней информации лучше послушать мнение нескольких врачей чем принимать сразу решеня!    

Partajează acest post

Link spre post

Oxana

In ziua in care am aflat, eram prea fericita ca sa intru pe site-urile de socializare sa ma impart cu bucuria noastra....."astazi" m-am referit la prezent, si nu cred ca e cazul sa va aninati de orice cuvint, Si nu fac publicitate, doar ii laud, ca intr-adevar merita, plus la toate m-am referit la medici, desi nu pot fi comentarii fara critica. O zi buna va doresc!

Lara, multumesc de sustinere!

Partajează acest post

Link spre post

Salut Cristina! Noi de gindeam de la inceput sa plecam peste hotare,dar cind mi-a spus o cunoscuta ca la MEDPARK sunt medici foarte buni, am zis totusi sa incercam aici pe loc. ECO s-a primit! Am 3 saptamini de cind port in mine o minune! Succese si tie! Principalul e sa crezi si sa nu pierzi speranta!         Elvira  sa primit din prima incercare? citi embrioni ati transferat?

Partajează acest post

Link spre post

Oxancic de 2 ori ai facut fiv la cine?si eu vreau sa fac a 2 oara nustiu la cine ca banii sunt multi si toti fac reclama dar numai cine a trecut stie ce inseamna asta

Partajează acest post

Link spre post

Zuzu ti-am scris in privat!!!!

Partajează acest post

Link spre post

10 окт 2013 - 21:07 zuzu писал: snapback.png

Salut Cristina, la mine s-a primit din prima , tratamentul l-am inceput in timpul ciclului,  dupa procedura s-au primit 10 embrioni si am transferat 2 embrioni, restul au fost inghetati si pusi la pastrare, in caz ca vom dori inca copii.

Partajează acest post

Link spre post
:son3:Эльвира поздравляю Вас от всей души!!! Ведь это такая радость!!! Мы тоже были на консультации у репродуктологов медпарка и все таки решились делать тут, не хочется ехать за границу! Как говорится дома и стены лечут! На следующей недели наченаю лечение! Даст Бог в скором времени и у нас с мужем будет повод для радости!!!

Partajează acest post

Link spre post

salut Elvira!spune te rog pina a incepe procedura ce cheltuieli suplimentare ai avut?am in vedere cit te-au costst analizele si celelalte investigatii?

Partajează acest post

Link spre post

Salut Cristina! Noi de gindeam de la inceput sa plecam peste hotare,dar cind mi-a spus o cunoscuta ca la MEDPARK sunt medici foarte buni, am zis totusi sa incercam aici pe loc. ECO s-a primit! Am 3 saptamini de cind port in mine o minune! Succese si tie! Principalul e sa crezi si sa nu pierzi speranta!

Скажи пожалуйста у кого делали ЭКО в Медпарке? Сколько денег потратили.7 Я поняла что сейчас у них скидки? Сколько вышло у вас (все расходы)... Спасибо! Удачи!

Salut Cristina, la mine s-a primit din prima , tratamentul l-am inceput in timpul ciclului,  dupa procedura s-au primit 10 embrioni si am transferat 2 embrioni, restul au fost inghetati si pusi la pastrare, in caz ca vom dori inca copii.

Привет! Скажи пожалуйста у кого делали ЭКО в Медпарке? Сколько денег потратили? Я поняла что сейчас у них скидки? Сколько вышло у вас денег растраты (все расходы)...Подсадили 2 эмбриона? И прижился один? Хотели двоих или вы планировали одного? Спасибо! Удачи!

Partajează acest post

Link spre post

salut Elvira!spune te rog pina a incepe procedura ce cheltuieli suplimentare ai avut?am in vedere cit te-au costst analizele si celelalte investigatii?

Salut. Nu, nu am avut nevoie de alte cheltuieli suplimentare, deoarece analizele sunt incluse in costul pachetului. Am achitat pachetul 44.000 lei si doar atit.

Partajează acest post

Link spre post

Скажи пожалуйста у кого делали ЭКО в Медпарке? Сколько денег потратили.7 Я поняла что сейчас у них скидки? Сколько вышло у вас (все расходы)... Спасибо! Удачи!

Привет! Скажи пожалуйста у кого делали ЭКО в Медпарке? Сколько денег потратили? Я поняла что сейчас у них скидки? Сколько вышло у вас денег растраты (все расходы)...Подсадили 2 эмбриона? И прижился один? Хотели двоих или вы планировали одного? Спасибо! Удачи!

Buna Sanda. Medicul nostru e Diana Al Faraj, un medic extraordinar!!! Noi am achitat pachetul 44.000 lei,pentru absolut tot.  Da, au reduceri acum, 20 %!

Am transferat 2 embrioni, s-a prins unul. Nu ne-am gindit unu sau 2 , principalul e ca s-a primit. Multumesc.Succes si tie si rabdare.

Partajează acest post

Link spre post

Buna Sanda. Medicul nostru e Diana Al Faraj, un medic extraordinar!!! Noi am achitat pachetul 44.000 lei,pentru absolut tot.  Da, au reduceri acum, 20 %!

Am transferat 2 embrioni, s-a prins unul. Nu ne-am gindit unu sau 2 , principalul e ca s-a primit. Multumesc.Succes si tie si rabdare.

Спасибо большое за ответ и совет! :-))) Теперь беременность наблюдается у них в Мед парке? Поддерживается беременность гормонально? Удачи и здоровья!

Partajează acest post

Link spre post

Elvira dar cu ce teau stimulat ,nu ai avut superstimulare tot ok? sau primit multi embrioni

Partajează acest post

Link spre post

Elvira dar cu ce teau stimulat ,nu ai avut superstimulare tot ok? sau primit multi embrioni

M-au stimulat cu gonal. Nu am avut complicatii. 10 embrioni. 

Partajează acest post

Link spre post

Спасибо большое за ответ и совет! :-))) Теперь беременность наблюдается у них в Мед парке? Поддерживается беременность гормонально? Удачи и здоровья!

Da, la medpark. Eu  primesc utrogestan si emplastru cu estrogen. Multumim mult, si tie la fel iti dorim

Partajează acest post

Link spre post

Da, la medpark. Eu  primesc utrogestan si emplastru cu estrogen. Multumim mult, si tie la fel iti dorim

Da medicamentele de unde le cumparati? De la ei?

Partajează acest post

Link spre post

Татьяна, я думаю, что, если в стоимость входит абсолютно все, в том числе и лекарства, то покупать ничего не нужно. Один раз оплатил все услуги, потом тебе выдают медикаменты в нужном количестве.

Partajează acest post

Link spre post

Da de la ei medicamente analize consultatii... totul e inclus... au o atitudine extraordinara... iti acorda toata atentia si consultatie europiana... am fost la consultatie. Medic Diana e super. Sper si rezultatele bune la ei... nustiu...

Partajează acest post

Link spre post

ВСЕМ УДАЧИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Побыстрее перебраться в пузатую болталку!

Partajează acest post

Link spre post

Da medicamentele de unde le cumparati? De la ei?

Nu le cumparam, medicamentele sunt incluse in pachet, adica in suma ce o achiti.

Partajează acest post

Link spre post

Nu le cumparam, medicamentele sunt incluse in pachet, adica in suma ce o achiti.

Preţul se modifică în dependenţă de protocol sau nu, adică dacă e protocol scurt e un preţ dacă e lung e alt preţ?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.