nesik

Centrul De Dezvoltare Timpurie A Copiilor " Giraffe"

Postări Recomandate

nesik

Buna tuturor, noi o cunoastem pe domnisoara Mihaela inca de la CeCefel si cu toate ca de atunci a trecut destul de mult timp (am frecventat iarna trecuta), fetita mea mereu intreaba de dum-ei. Am fost si la alte centre, dar de fiecare data cand o intrebam daca ia placut, imi raspundea ca a fost bine dar data viitoare vrea la Mihaela. Intr-o zi mi-am luat inima in dinti si am sunat sa vad cand ne vine si noua rindul la CeCeFel, m-am bucurat sa aud ca nu mai e nevoie sa asteptam si putem veni curind. Am fost deja la 2 ore, activtatile sunt identice celor de la CeCeFel, doar ca centrul e mult mai comfortabil, spatios, cu multa lumina, jucarii diverse, noi si foarte interesante. La CeCeFel erau si copii care vorbeau rusa, asta nu a fost niciodata o problema, la fecare activitate copii sunt indemnati de mamici, care ii incurajeaza, ii disciplineaza si le explica totul. Succes tuturor!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ary

Am fost si noi azi prima data la acest centru. Si eu si copilul am ramas multumiti. Nu vroia sa plecam acasa. Cu siguranta o sa mai mergem acolo.

Partajează acest post

Link spre post
elenka

Azi am fost pentru a doua oara la centru si pot sa spun ca fetitei ii place mult. Daaaar, astazi au fost prea multi copii, eu singura am obosit in atmosfera aglomerata. Data trecuta au fost 6 copii cu mamicile si a fost ok, dar astazi cred ca vreo 12 ca n-am reusit sa-i numar si am iesit epuizata de acolo :girl_haha: . Sper ca pe viitor nu vor mai fi asa multi copii in grupa.

In rest totul e ok

Partajează acest post

Link spre post
Ineta

Noi am fost la Giraffe in aprilie la o zi de nastere. Copiii s-au distrat foarte bine, fetele de la centru le-au organizat o multime de activitati, in timp ce parintii erau in alta camera la masa. Apoi si copiilor le-a fost organizata o masa de sarbatoare. Au primit toti mici cadouri din partea centrului, au dansat, s-au jucat, au desenat. La sfirsit puiul meu nu mai vroia sa plece :girl_haha:

Partajează acest post

Link spre post
olishika

Am fost astazi la 9.30 la Giraffe. Mi-a placut mult doar ca eram numai 3 persoane asa ca era cam plictisitor. Copiii inca sunt mici si se joaca individual. Dar doamna Tatiana incearca sa ne organizeze in diferite activitati. Am dansat putin, am incercat sa desenam cu guas dar nu prea s-a primit. Ne-am jucat cu mazare. Si la sfirsit a servit copiii cu biscuiti. Am luat deja abonament pentru 2 zile pe saptamina. Sper sa mearga bine in continuare.

Partajează acest post

Link spre post
SilviaDragomir

Buna seara. Cind dispunem de timp, frecventam centrul Giraffe cu mare drag :poka1: . Copiii mei sunt innebuniti de jucarii (IKEA, CHICCO), diverse carti, activitati interesante. Fetele de la centru organizeaza cea mai frumoasa zi de nastere( cu PINATA, un poster mare cu minutele copiillor, disco, cadou la fiecare invitat dupa petrecere si multe alte surprize ....fetita mea face 3 anisori in acest an, sarbatorim in s. Botanica........abia asteptam. Multumim ca sunteti!!!

PUPICI DE LA RADU SI GABRIELA :kiss::val18::xm_303:

Partajează acest post

Link spre post
Valentinka

Мы ходим в детский центр "Жираф" уже 2-е недели, и я довольна, правда одно неудобство что группа молдавская, но постепенно привыкаем, педагог Мариана на очень хорошем уровне ведет занятие, моя лапочка получает огромное удовольствие от посещений центра.

Partajează acest post

Link spre post
Yarovaya

Noi am fost de 2 ori (o data pe saptamina), vom merge mai des numai ca sa se incalzeasca timpul de afara,ne este greu de ajuns.Copilului ii place foarte mult acolo, nic nu vrea sa plece acasa.

Partajează acest post

Link spre post
KsiuKS

Так что русских групп нет?

Partajează acest post

Link spre post
orion31

si noi facem curind 2 anisori, as vrea sa incercam.spuneti-mi,va rog pretul abonamentului si la ce ore se desfasoara?

Partajează acest post

Link spre post
elenka

si noi facem curind 2 anisori, as vrea sa incercam.spuneti-mi,va rog pretul abonamentului si la ce ore se desfasoara?

de ce nu telefonati sa aflati toate detaliile?

Partajează acest post

Link spre post
Kira21

Tare des intram cu fiul pe la ei, insa dupa reparatie nu am fost inka.

Partajează acest post

Link spre post
Kira21

Tare des intram cu fiul pe la ei, insa dupa reparatie nu am fost inka.

Partajează acest post

Link spre post
mama

poate cineva sa scrie aici unde se afla acest centru? si daca se poate un numar de telefon ca nu gasesc nicaieri. mersi anticipat!!!

Partajează acest post

Link spre post
scorpions

poate cineva са SCRIE Aici недеформированной себе AFLA acest Чентру? си DACA себе poate ООН NUMAR де Telefon ча ню gasesc nicaieri. мерси Опережающий!

acest Чентру себе AFLA bd.Decebal 80/1 et.3 , отношению отношению де Плаза (Ботаника).

Stie cineva DACA ла момент себе petrec activitati Sambata-Duminica. заботиться Varsta. си ла се ора?

Editat de scorpions

Partajează acest post

Link spre post
Hisdaughter

poate cineva sa scrie aici unde se afla acest centru? si daca se poate un numar de telefon ca nu gasesc nicaieri. mersi anticipat!!!

079 522700

022 623563

Partajează acest post

Link spre post
natalya86

Poate cineva sa-mi zica daca acest centru activeaza sambata si duminica?Va multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
scorpions

Frecventeaza cineva la moment acest centru ? Noi am mers in 2012, as vrea sa stiu in ce zile si la ce ora sint activitati pt cei mai mici ~2ani,cati copii merg acolo,  pretul?

Partajează acest post

Link spre post
scorpions

079 522700

022 623563

merci de contacte, centrul activeaza, deja ne-am programat pt activitati .

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum