carolina08

Cafea Verde

Postări Recomandate

carolina08

am citit multa reclama despre cafea verde toti zic ca au slabit multe kilograme,cine a folosit-o spuneti va rog pareri as vrea sa o cumpar,dar pretul nui cam mic

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lorika

девочки, нет еще такой "пилюли", чтобы есть все и худеть. Принцип у похудения, с этим кофе, обычный- правильное питание.

Partajează acest post

Link spre post
kittik

Ларис,а мы хотим "пилюлю")))

Partajează acest post

Link spre post
Sonja

А КАК он вообще на вкус? и у нас продается?

Partajează acest post

Link spre post
EVAEVA

...я брала не экстракт, а натуральный зерновой кофе.... пила около трех недель - не похудела ни на грамм... вкус - немного похож на вареные бобы.. единственный плюс - абсолютно не мочегонный и энергии от него много... я по натуре соня, а тут вообще про подушку забывала...

Partajează acest post

Link spre post
Todi

Eu am luat cafea verde in capsule. Dupa ce o beau voi scrie despre rezultate. Capsule ajung fix pe 1 luna.

Partajează acest post

Link spre post
Ilenutsa

Si eu am comandat boabe de cafea verde la o prietena din Turcia. Ea bea asa cafea si a zis ca a slabit 4 kg intro luna, insa in acelasi timp face si masaj anticelulitic si bea multa pa pe zi, asa ca nu stiu precis daca e doar datorita cafelei. Mi-a zis ca la ei kg costa in jur de 100 lei.

Astept si eu sa vad cum functioneaza, daca functioneaza.....

Partajează acest post

Link spre post
calatoarea

si eu sunt curioasa de efecte,

vad ca la romani tot multe reclama se face, si sunt situri care livreaza si vind la kg

Partajează acest post

Link spre post
Varvara

у нас он стоит 400 лей кг а насчет эфекта от него пока не знаю тока купила .. но верится мне слабо

Partajează acest post

Link spre post
Catlea

Eu am luat cafea verde in capsule. Dupa ce o beau voi scrie despre rezultate. Capsule ajung fix pe 1 luna.

De unde ati procurat capsulele de CAFEA VERDE ??? a avut efect???

Partajează acest post

Link spre post
Todi

Din Walmart ( eu in Montreal locuiesc).

De efect inca nu stiu, nu m-am cintarit inca de cind le primesc. Ma voi cintari dupa c ele voi termina.

Partajează acest post

Link spre post
kiss

Лично мне не внушает доверия этот кофе, больше двигаться и питаться правельно и похудеете без проблем.

Partajează acest post

Link spre post
huva

Девочки, недавно  на программе " Пусть говорят", вроде подтвердили, что все это развод ( нет никакого эффекта), это просто обычные зерна непрожаренного кофе. )))

Кому интересно посмотрите повтор.

Partajează acest post

Link spre post
Varvara

я его покупала и пила 2 месяца.. могу подтвердить что от него не худеют зато энергетик супер, зарежает так что рядом блок ред-була отдыхает 

Partajează acest post

Link spre post
Ilenutsa

Eu tot am luat, dar nici efect mare nu vad, nici energie  :blush:

Ma gindesc numai ca are efect benefic asupra organismului sper a fie asa....

Partajează acest post

Link spre post
KateaMocanu

Salut, eu am procurat de la o fata din chisinau, in ambalaj original si la un pret accesibil, un pachet de 200gr-200 lei, 

Prima data am cumparat de pe internet cu 600 +40 livrarea (foarte scump) dar rezultatele sint super, si dupa am gasit mai ieftin am inceput sa consum regulat si in continuu sa dau jos din kg,

De aceea eu recomand cafeau verde pentru slabit.

Partajează acest post

Link spre post
ElenaMD

Чет мне не верится что так просто можно худеть, да и рекламы через чур много про это кофе. Пока люди не поймут этого, на них заработают мноооого денег.

Partajează acest post

Link spre post
lumipupsic

Da nu va pune in garda faptul ca boabele din care se face cafeaua verde nu sint pelucrate, dezinfectate ca cele prajite? Si la preparare doar se opareste cu apa de vreo 90-95 grade, care nu garanteaza distrugerea microorganismelor patogene.

Cine a folosit -  nu ati avut discomfort de scaun etc, cred ca ati inteles ce am in vedere...

Partajează acest post

Link spre post
mchistol

Buna spunetimi si mie de unde le procurati?

Partajează acest post

Link spre post
Iuka

развод 100%-ный ИМХО. сколько бы там имбиря, и сколько бы полезностей в этом кофе не было, без спорта невозможно стать красивой. даже если и похудеешь немного, все висеть будет. И ни на грамм я не верю всем этим байкам интернетовским, что все само подтягивается

Partajează acest post

Link spre post
Mashenika

Salut, eu am procurat de la o fata din chisinau, in ambalaj original si la un pret accesibil, un pachet de 200gr-200 lei, 

Prima data am cumparat de pe internet cu 600 +40 livrarea (foarte scump) dar rezultatele sint super, si dupa am gasit mai ieftin am inceput sa consum regulat si in continuu sa dau jos din kg,

De aceea eu recomand cafeau verde pentru slabit.

Можно телефон этой девушки ?

я его покупала и пила 2 месяца.. могу подтвердить что от него не худеют зато энергетик супер, зарежает так что рядом блок ред-була отдыхает 

Подскажите, где вы его покупали.

Partajează acest post

Link spre post
kittiusa

О и мне подскажите пожалуста где покупали а то к весне готовится нужно.

Partajează acest post

Link spre post
Pers1k

Уже весь мир протрубел о том что эта бурда мало того что не эффективна так еще и вредна.

Partajează acest post

Link spre post
olyia

are efect,am baut cafea verde o perioada ,se dau jos kg,dar trebuie si limite in mincare plus putin sport, se vinde in cc Palmira,la kg macinata verde ,cu imbir si fara ,pretul 40 lei 100gr(cam asa ceva)(buticul de ceaiuri)

Partajează acest post

Link spre post
tigerlilly

olyia ,pai de asta si ati slabit,ca v-ati limitat in mincare si faceti sport.nu de la cafea)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum