duselu

Mucii

Postări Recomandate

duselu

Buna ziua d-le doctor, fetitei ii curge nasul de aproape o saptamina, eliminarile sunt galbene-verzui,numai ziua, noaptea doarme bine, nasul nu se infunda. La inceput 2 zile doar tusea prin somn, parca o deranja ceva in git, iar apoi a inceput a curge nasucul deodate fiind eliminarile galbene. Nasul il spal doar cu solutie de NaCl, si ii dau Sinupret, dar vad ca nu-i mai trec. In plus si glandele sunt putin marite .

Imi pute-ti recomanda ceva, in afara de picaturi compuse care se fac la comanda, si in plus sa nu provoace alergie.

P.S. pe 10 iulie ne-am externat din spital, am stat cu mononucleoza infectioasa, in timp a mai facut si o alergie medicamentoasa. Si in afara de antialergice ma tem sa-i dau medicamente (pina in prezent a mai ramas pigmentata pielea de la alergie).

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Losii Oleg

Ideal ar fi sa faceti o consultatie la medicul ORL. Nu pot sa va recomand ceva caci pacient e un copilas si e necesar de vazut ce diagnoza concreta avem pru terapie.

Partajează acest post

Link spre post
duselu

multumesc, deja azi au fost mai putini, si mai mult incolori, daca tot asa va continua, saptamina viitoare vom merge numaidecit la medic.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum