Lesica16

Mamici Fericite Cu Copii De Acelasi Sex

Postări Recomandate

Diana

trebuia pe ei sai avorteze parintii :gamer3: :gamer3: :gamer3:

cit de ipocrit trebuie sa fii ca sa zici astfel de cuvinte unei femei insarcinate...... :sorry:

Am avut mai mult tact si am raspuns ca nu conteaza ca e baiat sau fata. Parintii sunt fericiti cind copiii sunt sanatosi!

Dar sa fi fost mai directa .... aveam sa o trimit. :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
LEAGAN

Eu sunt o mamica cu patru fete si peste 2 luni o sa mai avem un beby,,,drept,nu stim ce o sa fie,dar fetitele mele vor un fratior,ca si taticul.Nu mi-asi inchipui viata fara una din printesele mele:)

Partajează acest post

Link spre post
Lesica16

Eu sunt o mamica cu patru fete si peste 2 luni o sa mai avem un beby,,,drept,nu stim ce o sa fie,dar fetitele mele vor un fratior,ca si taticul.Nu mi-asi inchipui viata fara una din printesele mele:)

4 fete o bogatie mare :)fratiorul o sa fie alintat si iubit de toate!!!

Partajează acest post

Link spre post
Lesica16

Cind am fost ultima data la uzi uzista mia spus ca totul este foarte bine si e zdravanel,dar trebuia sa fie o fata mai bine,cum poti spune asa ceva la un parinte,mie de exemplu inainte, dar chiar si acum imi este totuna cine si ce are....

Nimeni nu te intreaba "este sanatos ?",dar prima intrebare este" ce o sa aveti?"

Partajează acest post

Link spre post
Diana

Sa fie sanatoase si fetele si viitorul bebe!

Partajează acest post

Link spre post
LEAGAN

Sa fie sanatoase si fetele si viitorul bebe!

Multumesc mult!

Partajează acest post

Link spre post
leu

Si eu sunt mamica minrda si fericita a doi haiduci!

Asa imi place sa-i alint! Clar ca pina a afla sexul toti spuneau ca e fetita noastra, dar dupa au inceput sa ne compatimeasca..... "lasa-ti ca a treia o sa fie fata".... pina mi-a sarit mia ţandara şi le-am spus-o sa termine cu compatimeala ; ca e o nebunie! bine ca s-a primit E copilul nostru; e al doilea flacau iseamna ca asa a fost scris sa educam 2 haiduci!  

Acum sunt inca mici, dar sunt foarte atasati unul de altul.

Ma rog la Dumnezeu sa fie sanatosi si sa se impace toata viata FOARTE BINE si sa le de-a Dumnezeu si 2 neveste de treaba care sa se impace tot asa de bine intre ele. Ca atunci si ei si noi ca parinti vom fi in continuare fericiti!

Partajează acest post

Link spre post
Lesica16

Am scris postarea cind eram insarcinata si mai uit acum la puiul meu de 11luni care doarme linga mine si zimbeste dulce si imi este rusine fata de el ca am putut sa ma intristez macar pe-o clipa! Acuma sint fericita si ii iubesc foarte mult !

Partajează acest post

Link spre post
leu

Am scris postarea cind eram insarcinata si mai uit acum la puiul meu de 11luni care doarme linga mine si zimbeste dulce si imi este rusine fata de el ca am putut sa ma intristez macar pe-o clipa! Acuma sint fericita si ii iubesc foarte mult !

Felicitari! si bine ca sunteti linistita in suflet!

sanatate copilasilor si d-stra!

Partajează acest post

Link spre post
Aries

как здорово читать тему и смотреть на изменения которые произошли за это время :)

У автора родился сынок и она счастлива. У Людмилы родилась пятая дочь! Я бы памятник таким ставила :)

А Диана ждет четвертого ребенка! Интересно кто там в пузике?)

Partajează acest post

Link spre post
KRISTY

как здорово читать тему и смотреть на изменения которые произошли за это время :)

У автора родился сынок и она счастлива. У Людмилы родилась пятая дочь! Я бы памятник таким ставила :)

точно!

и моё ведро с супом насмешило - и где я его тогда нашла???

Partajează acest post

Link spre post
Diana

Al patrulea baiat :))

Partajează acest post

Link spre post
Aries

ай , какая прелесть =))))

Felicitari! Sa va fie sanatos :val06:

Partajează acest post

Link spre post
rebelle22

DA, si eu am 3baieti unul mai frumos ca altul (cum spune lumea), imi doresc enorm o fetita.....dar stau la gind...

Partajează acest post

Link spre post
VladaMilla

Felicitarile mele! Puiul cred ca deja e mare si se joaca cu fratiorul sau. Eu ma uit la baietii mei cit de bine se impaca si chiar cind sint cu alti copii, tot stau unul linga altul. Da se mai cearta chiar si se bat, dar stiu ca se iubesc. Ne-am hotarit la al treilea copil cu gindul si speranta ca va fi fata si cind la USG de doua ori mi-au zis ca-i baiat, nu vroiam sa cred, eu le ziceam cum asa TREBUIE sa fie fata, RIDEAU DE MINE. Acum cel mic are deja 9 luni si sint foarte fericita ca-i baiat.

P.S. daca tare doriti sa alintati o fetita, botezati una si iubiti-o ca pe a voastra.

Partajează acest post

Link spre post
VladaMilla

Stii cum glumeste lumea de mine, chiar si sotul asa imi zice: Pina vei fi soacra cu trei nurori, esti capra cu trei iezi :) Chiar si cind vin de la magazin mai glumesc cite-odata: Ce fac iezii mamei :)

Am si eu trei feciori si la fel multi imi zic soacra cu trei nurori, dar eu le zic ca eu voi fi soacra mare de trei ori si capra cu trei iezi mi s-a zis, dar chiar ca is ca iedutii.

Acum cind aveti deja 4 baietei ce va zice lumea?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum