diusa

Specialitatea Asistenta Sociala

Postări Recomandate

diusa

cine lucreaza dupa specialitate?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nasticutza

ridic tema!!!!!!!! cine a invatat acesta specialitate??? cine poate scrie ceva impresii si opinii??????

Partajează acest post

Link spre post
diusa

Может кто-нибудь на этом форуме закончил специальность- социальный ассистент. Работаете ли по специальности?

Partajează acest post

Link spre post
Vikuleandra

salut. eu am finisat USM specialiatea asistenta sociala,am facut si master pe specialitate, am lucrat un an jumate pe profesie, ce anume va intereseaza?

Может кто-нибудь на этом форуме закончил специальность- социальный ассистент.

социальный работник

Partajează acest post

Link spre post
nasticutza

salut. eu am finisat USM specialiatea asistenta sociala,am facut si master pe specialitate, am lucrat un an jumate pe profesie, ce anume va intereseaza?

социальный работник

imi puteti va rog povesti ceva impresii despre anii de facultate,obiectele studiate...oportunitati,alegind aceasta specialitate???

Partajează acest post

Link spre post
Vikuleandra

Impresiile mele sunt departe de realitatea de azi, am in vedere ca am fost printre primele promotii. Cunosc persoane care s-au angajat la un serviciu foarte bun si bine platit (la diverse ONG) dar au fost si foarte activi in decursul anilor de studii. au participat la conferinte, au facut voluntariat, s-au facut bine cunoscuti in acest domeniu ca sa aiba ce scrie in CV la angajare.

Mai sunt persoane care lucreaza asistenti sociali simpli in sat spre exemplu si tot e bine pentru ca au un loc de munca stabil. Sfatul meu daca mergeti la AS trebuie sa fiti activi. Daca aveti intrebari mai concrete va mai raspund.

Editat de Vikuleandra

Partajează acest post

Link spre post
diusa

ce salariu ati avut?

Partajează acest post

Link spre post
Vikuleandra

in 2005 am avut 1500 lei dar am inceput cu 200 de lei.

Partajează acest post

Link spre post
aida*s.g.

da ce obiecte ati invatat ?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.