Taка

Prospera

Postări Recomandate

Concertino

Am auzit despre Prospera ca e foarte buna scoala. A fost cineva din cunoscuti si au ramas foarte multumiti. As vrea sa stiu care sunt conditiile lor (pret, timp s.a)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tasham

as vrea si eu sa cunosc despre ce este vorba, vom avea prima vacanta si nu prea am cu ce o ocupa acasa :sorry: dar lumea zice ca la Liceul "M. Viteazul" a fost tabara anul trecut, poate ca si acesta va fi

Partajează acest post

Link spre post
Safali

Noi iarna am mers la Academia Hogwarts, iar in vacanta din martie la 5 zile in jurul Europei. Fiicei i-a placut.

Partajează acest post

Link spre post
Barbi

Noi iarna am mers la Academia Hogwarts, iar in vacanta din martie la 5 zile in jurul Europei. Fiicei i-a placut.

Ne ghindim si noi sa-i facem baietelului nostru cadou de ziua lui tura asta prin Europa, acum sunt 7 zile din 3-9 iunie.

http://prospera.md/?cat=11

noi am fost vara trecuta la aceasta tabara vom merge si anul acesta, cine mai merge?

Dar la care mergeti?

Partajează acest post

Link spre post
Taка

Ne ghindim si noi sa-i facem baietelului nostru cadou de ziua lui tura asta prin Europa, acum sunt 7 zile din 3-9 iunie.

Dar la care mergeti?

Mergem la tabara de vara dysneyland care v-a dura 10 zile, incepind cu 3 iunie

Partajează acest post

Link spre post
moldovanocika

http://prospera.md/?cat=11

noi am fost vara trecuta la aceasta tabara vom merge si anul acesta, cine mai merge?

нас заинтересовал лагерь "В поисках сокровищ" для деток 5-7 лет, звонила, сказали, что есть места)

Partajează acest post

Link spre post
marina84

нас заинтересовал лагерь "В поисках сокровищ" для деток 5-7 лет, звонила, сказали, что есть места)

И мы идем в этот лагерь "В поисках сокровищ", ) узнала обо всем на сайте allmoldova.com, друзья рекомендовали этот лагерь как один из самых лучших) моя доча уже в нетерпении) и классно что группы маленькие питание супер, игры, конкурсы, развивалки) это все что им надо) так что может нади детки будут в одной группе)

Mergem la tabara de vara dysneyland care v-a dura 10 zile, incepind cu 3 iunie

как ваши впечатления. видела фото на фэйсбуке интересные)

Partajează acest post

Link spre post