fatinka

Браслет Pandora

Postări Recomandate

krestik

муж моей подружке подарил, у них 4 деток, вот и после этого и заболела))) символичные очень эти висюльки

c77aea28b793.jpg

В интернете понравился в такой гамме :

44553bb8f543.png

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Taniusecika

Очень красивые.

Только я знаю что шармики покупаются только как символ какого-то события . Тоесть каждый шарм что то значит.

Partajează acest post

Link spre post
krestik

Классные браслетики. Мне тоже очень понравились. А где их можно купить? Я как-то не замечала их.

Лучше в их специализированных магазинах, у нас нет вроде. Онлайн опасно кмк, чуть не нарвалась на подделки. В Европе самое то найти

Partajează acest post

Link spre post
Todi

Интересно, как ты носишь кольца, кмплектами или всегда по отдельности?

Браслеты красивые)

Спасибо!

Кольца чаще комплектами, по 1 с меня падают. и это самый маленький размер. Очень мне нравится идея компоновки разных колец.

Очень красивые.

Только я знаю что шармики покупаются только как символ какого-то события . Тоесть каждый шарм что то значит.

Так и есть, каждый шармик символ разных событий. Меня этим и привлекла пандора.

Моей любви к пандоре почти 4 года. 

Partajează acest post

Link spre post
Капризка

Вот и мой. Пустой)

Мой знак девы. И второй шармик не пандора. С другого браслета тоже серебряного под пандору.

942b119cb468.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Todi

Вот и мой. Пустой)

Мой знак девы. И второй шармик не пандора. С другого браслета тоже серебряного под пандору.

Ничего не пустой:) Начало положено! Вижу браслет нового типа, без разделительных штучек. Прикольный.

Я тоже так начинала, браслет и шармик. А потом понеслось, подарочки на все праздники)) И браслетики по спец предложениям. Я только первую основу купила остальные 2 подарок по акции. 

Partajează acest post

Link spre post
Капризка

Я тоже вот жду акций. Но че-то нет пока))

А разделители на браслете мне наоборот нравились).

Но муж такой подарил.

Partajează acest post

Link spre post
МАМзель

Обходила эту тему стороной, почему то по названию казалось что об оздоровительном браслете речь, как в детстве бабки носили))).

А тут такаааая красотаа!

Очень по душе и цвет бижутерии, и задумка.

Где это можно пощупать - купить? В мд)

У всех просто волшебные браслеты и кольца!

Или не в мд, но он-лайн?

Partajează acest post

Link spre post
Капризка

Только в официальном магазине. В мд нет вроде ещё. Онлайн не продают.

Есть сайт. Можно кого-то попросить в России или Румынии купить.

Из ближайших.

Partajează acest post

Link spre post
abe

в одессе есть пандора, из ближайших

Partajează acest post

Link spre post
tanya_g

Где это можно пощупать - купить? В мд)

У всех просто волшебные браслеты и кольца!

Или не в мд, но он-лайн?

Nadea, cel mai aproape la Iasi... am vazut si la Palas Mall si Iulius Mall, si la Carrefour Felicia Editat de tanya_g

Partajează acest post

Link spre post
МАМзель

Девочки, вопрос!

Шармики бывают простые шарики, потом есть разделители, цепочки безопасные и замочки? первые 2 вида туда-сюда болтаются,да? замочки это блокаторы по краям, если хочешь?

а что такое clear cz ,вот например на этом https://estore-us.pandora.net/en-us/family-heritage-clear-cz/791728CZ.html?cgid=charms-theme-familyfriends&src=categorySearch  ???

не на всех есть это приписка,в чем их отличие??? 

Partajează acest post

Link spre post
fania

CZ- asta ii Zirconii (diamant fals)

Partajează acest post

Link spre post
adelush

Fetelor, dar cum reactioneaza bijuteria la apa si transpiratie, nu se innegreste, nu lasa urme pe piele?

Partajează acest post

Link spre post
fania

eu am purtat vrio 7 luni in continuu si bratara ii de argint si nu arata ca in prima zi,de innegrit nu s-a innegrit insa tot trebuie curatit caci isi pierde luciul, bijuteriile lor is facute calitativ (eu ma uit la bijuteriile care le am de la aureola si acum inteleg ce kk vind ei/prelucrarea lasa de dorit), un minus la bratarile pandora ca anina parul citeodata si nu pre ii placut insa nui grav. eu am procurat bratara de 17 cm si ea s-a largit putin si a devenit mai moale, vinzatorul o zis ca nui strasnic caci trebuie sa adaugi charms si nu va fi larga

Partajează acest post

Link spre post
adelush

Bine, m-ati convins :tongue:

Partajează acest post

Link spre post
fania
Только что, adelush сказал:

sa cumparati? ii convenabil pt barbati cind nu shtiu ce sa cumpare,eu zic poti lua "charms". pe mine un lucru ma framinta,inelul de casatorie ii de aur si nu pre se combina desi is pe miini diferite,imi pare rau ca bratarile pandorei de aur is scumpe,prea scumpe

Partajează acest post

Link spre post
МАМзель

Спасибо!

Я уже в ожидании подарка к 8 марта).

Partajează acest post

Link spre post
fania
10 минут назад, МАМзель сказал:

Спасибо!

Я уже в ожидании подарка к 8 марта).

Я посмотрела на сайте, у них новые браслеты (застежки),прям мимими, почему раньше их не было... Красивый подарок))

Partajează acest post

Link spre post
Todi
В 23/02/2017 в 11:30, fania сказал:

sa cumparati? ii convenabil pt barbati cind nu shtiu ce sa cumpare,eu zic poti lua "charms". pe mine un lucru ma framinta,inelul de casatorie ii de aur si nu pre se combina desi is pe miini diferite,imi pare rau ca bratarile pandorei de aur is scumpe,prea scumpe

Pandora combina aurul cu argintul in charmuri si in inele, nu vad nici o problema in a purta verigheta cu bratara, ba kiar imi place. De cind am bratara imi place foarte mult argintul, la pandora este foarte calitativ, aurul practic nu-l port. 

La noi in magazinele pandora ei curata gratuit bratarile, eu periodic le duc la ei, dupa asta  stralucesc ca noi noute.

Partajează acest post

Link spre post
Experia
В 2/23/2017 в 18:26, adelush сказал:

Si pe mine :smile: Desi ,inteleg ca daca te bagi in joc ,nu e un hobby ieftin deloc .Dar, daca apropiatii stiu de asa pasiune, cred ca tot e o idee buna pentru ei cind nu stiu ce sa daruiasca.Plus ca, in loc sa cumpere nimicuri ieftine, mai bine ceva de genul, cooperind cu banii.

Eu chiar stiu deja si cui ii voi face prima bratara cadou .

Dar sper pina atunci sa ma fac eu cu una, mai intii . La inceput tot nu am inteles ce se da lumea in vint dupa ele. Dar acum, imi dau seama ca ,mai ales daca ai fetita, poti sa-i transmiti la o anumita virsta bratara,ca un fel de relicvie de familie .

Partajează acest post

Link spre post
fania
12 часов назад, Todi сказал:

Pandora combina aurul cu argintul in charmuri si in inele, nu vad nici o problema in a purta verigheta cu bratara, ba kiar imi place. De cind am bratara imi place foarte mult argintul, la pandora este foarte calitativ, aurul practic nu-l port. 

La noi in magazinele pandora ei curata gratuit bratarile, eu periodic le duc la ei, dupa asta  stralucesc ca noi noute.

Asta unde la noi? Undeva auzisem ca dc se strica incheietoare atunci repara/schimba,insa cit e de adevarat nushtiu. Credca voi procura Charms argint cu aur ,sa nu fie mare contrastul;Mie imi place mult inelul meu de casatorie si as dori sal port

Partajează acest post

Link spre post
Todi
3 часа назад, fania сказал:

Asta unde la noi? Undeva auzisem ca dc se strica incheietoare atunci repara/schimba,insa cit e de adevarat nushtiu. Credca voi procura Charms argint cu aur ,sa nu fie mare contrastul;Mie imi place mult inelul meu de casatorie si as dori sal port

Nu. In Canada. Da cum poate sa se trice incheitorile? Ei doar  plaseaza atent bratara curata si charmurile scoase intr-o machina de curatat, nu curata nimeni manual.

Dar daca acasa de curatit  sint servetele speciale tot la ei. Sau se curata bine cu punga alba in care a fost bratara pusa cind a fost cumparata.

Partajează acest post

Link spre post
insomnia
В 2/26/2017 в 08:53, Todi сказал:

Nu. In Canada. 

А часто бывают акции и скидки?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum