Catlea

Preparate Din Chrom

Postări Recomandate

Catlea

Am citit despre Chrom, ca ajuta la slabire. Lipsa de crom duce la aparitia senzatiei de foame, si la o pofta incontrolabila de dulce. De asemenea, lipsa cromului poate duce la cresterea colesterolului rau din organism. Ati auzit sa se vinda in farmacii suplimente cu Chrom??? in Romania este CHROMIUM MAX 500, si scrie despre el ca intr-adevar slabeste...

Sau poate se intilneste in farmacii complexe de vitamine si microelemente care contin si Crom??/

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sirenaydes

Salut! Da intradevar cromul este un minetal minune. Daca va mai intereseaza, stiu de unde se poate de rocurat la un pret accesibil.

Partajează acest post

Link spre post
hortensia

Salut! Da intradevar cromul este un minetal minune. Daca va mai intereseaza, stiu de unde se poate de rocurat la un pret accesibil.

Intr-adevar ajuta la slabire???Daca da--scrieti va rog efectele pozitive ale acestui preparat si de unde se poate de procurat??

Partajează acest post

Link spre post
Sirenaydes

Intr-adevar ajuta la slabire???Daca da--scrieti va rog efectele pozitive ale acestui preparat si de unde se poate de procurat??

Buna, da intradevar este asa. Daca va intereseaza sal procurati, va scriu num. in personal.

Хром одновременно активизирует утилизацию углеводов и предотвращает их превращение в жиры. Результатом этого является не только уменьшение жировых запасов, но и образование большого количества «качественной» энергии, который эффективно используется при тренировках, еще хром снижает потребность в сладком.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum