Vizitator Olesika

Copii Din Grupa Nu Beau Apa De O Saptamina

Postări Recomandate

Vizitator Olesika

Buna, de citeva zile se intimpla una si aceiasi situatie.... Seara cind ma duc la gradinita dupa copil,ajung chiar cind ei se scoala de la masa.Dau sa imbrac sa plecem,copilul spune: "MAMA VREAU APA!!!" Ne apropiem de educatoar si cerem apa,la care raspunsul este: "Am comandat ieri de dimineata si inca nu am primit..." :scare: si astazi e joi,acus e seara si iar trebuie sa ies dupa copil. Ma astept si azi la asa raspuns,caci nu-mi inchipui cum toata ziua copii stau fara nici un pic de apa si asa cum a spus educatoarea "Ne tine numai pe ceai". :shout:

Prima oara am crezut, ca ma rog ,poate se intirzie cei cu apa. A doua zi , chiar nu m-am asteptat iar sa aud asa raspuns, si m-am blocat,reusisem sa zic "Doamne fereste,cum asa toata ziua fara apa..." ,fiindca educatoarea de indata disparuse .

Nu stiu cum sa reactionez si cum sa vb cu ea corect ,ca sa nu sufere copilul in urma acestei discutii. Bani se string in fiecare luna de la fiecare copil pentru a cumpara apa.

Va rug mult sa va dati cu parerea daca ati avut asa cazuri, si cum ssa procedez mai departe.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
alina4ka

de ce nu intrebati -directoarea de ce nui apa si cine e responsabil de asa lucruri

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum