Vizitator Черная Кошка

МЕТRO

Postări Recomandate

Taка

От мед Институту на 111

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
LiusiWhite

В воскресенье были в Метро - очень удивилась подорожанию памперсов № 3 82 штуки 272 лея , но купила себе со скидкой по цене 35 лей светильник новогодний - 7 свечек ,хотя у меня такой светильник уже 2 года - купила даже с точки зрения запасных лампочек , получается по 5лей лампочка, с улицы красиво вечером смотрится, а дома я украсила еще немного и получилось совсем супер11e11e83d6a5.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Фунтик

Не только памперсы №3 подорожали, а так же и №4.

Кто знает, до какого часа вечером работает Метро?

Partajează acest post

Link spre post
Foxy
Кто знает, до какого часа вечером работает Метро?

До 21 00 заходит последний клиент, до 22 00 следует выйти.

Знаю точно т.к. муж там работает :girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
purple

Cand mergi la Metro dupa cumparaturi,trebuie sa fii cu "ochii in patru" deoarece au foarte multe produse expirate si ei constient vind aceste produse. :blush:

Iar persoanele care stau la iesire si verifica bonul de plata/factura mai bine s-ar ocupa de acele produse deteriorate si expirate.

Partajează acest post

Link spre post
Emerald
Iar persoanele care stau la iesire si verifica bonul de plata/factura mai bine s-ar ocupa de acele produse deteriorate si expirate.

Chiar aseara am fost la METRO si factura era cam pe 2 pagini, iar doamna de la usa a aruncat o privire generala si a pus stampila, "tipa" a controlat! Ziceam ca primesc salariu degeaba...in schimb la legume era un rind maaare si nu avea cine sa cintareasaca! :girl_haha:

Partajează acest post

Link spre post
LiusiWhite

А вот сегодня были на центральном базаре и купили памперсы "памперс" № 3 за 235 лей -82 шт- получается что в метро они дорогие - не поеду больше туда за ними.

Editat de Белоснежка

Partajează acest post

Link spre post
Coria
А вот сегодня были на центральном базаре и купили памперсы "памперс" № 3 за 235 лей -82 шт- получается что в метро они дорогие - не поеду больше туда за ними.

Si eu m-am bucurat ca la Piata centrala e mai ieftin, dar nu stiti ce cumparati.

Pampersii sunt expirati.Si gelul poate provoca alergii la copii.

Din cauza gelului din scutec, pampersii trebuie pastrati la temperatura scazuta, nu in soare.De fapt pampersii se transporteaza in masini frigorifice peste hotare.Si eu am ramas uimita cand am aflat.

De aceea cel putin la Metro sunt pastrati la temperatura de pina la 25+C.

Partajează acest post

Link spre post
AniLorak

Fetelor!!! Atentie mare la monitorul de la aparatul de casa!!!, eu dupa ce m-am ars, permanent preivesc in patru ochi, apoi verific si factura, abia dupa aceea ies din Metro... adica se intimpla sa calculeze mai multe bucati al unui produs, de exemplu am luat servetele care string umezeala, in pachet erau 5 buc. si costa vreo 13 lei, iar in factura era indicat 5 pachete, calculati si voi cit am dat in plus (asta am vazut abia acasa, dar nu m-am intors fiindca era sa ma coste mai mult drumul) :shok:

alta data pe un tip de cascaval afumat cu pretul de 48 lei kg era marcajul altui tip cu mult mai scump (80 si ceva lei kg), si bine ca am observat direct la monitor, dar tot s-a retinut rindul vreo 10 minute pina cind totul au clarificat, iata asa...

Partajează acest post

Link spre post
natusya

С Буюкан до рышкановского на 126 можно добраться.

Немного правда пройтись придется.

c62990aa19b5.jpg

А какой программой вы делаете эти стрелки и комментарии на карте?

Partajează acest post

Link spre post
Alida

Pampers-ul il cumparam doar de la Metro. Tot numai de la Metro cumparam hartie igienica, prosoape de bucatareie, detergent ...

Partajează acest post

Link spre post
irina71sin

В МЕТРО выгодно покупать только определенные виды товаров и по возможности тогда, когда на них скидки. Я всегда сравниваю цены на базаре, в Метро, Грин Хиллсе, Золушке и т.д. Памперсы всегда брала в Метро. На базаре брать боюсь - неизвестно как они там хранятся.

Partajează acest post

Link spre post
Irusika

никто не может выложить журнальчики с акциями что у них там сейчас проходит??

ехать далеко,а что у них интересного,знать хочется)

Partajează acest post

Link spre post
baghira21

а кто сравнивал метро1 и 2

Partajează acest post

Link spre post
lina lanski

никто не может выложить журнальчики с акциями что у них там сейчас проходит??

ехать далеко,а что у них интересного,знать хочется)

на сайте метро.мд всегда есть новый каталог )

Partajează acest post

Link spre post
Irusika

спасибо

Partajează acest post

Link spre post
irina71sin

К сожалению, не всегда. Последнее время что-то поздно выкладывают. И еще - у меня перестало открывать к увеличенном виде (чтобы можно было видеть цены). Но все-равно хотя бы так можно увидеть примерно на что скидки. Хотя я тоже сначала захожу на сайт, составляю примерно план покупки по проспекту, потом уже еду в метро.

Partajează acest post

Link spre post
ribk@

К сожалению, не всегда. Последнее время что-то поздно выкладывают. И еще - у меня перестало открывать к увеличенном виде (чтобы можно было видеть цены). Но все-равно хотя бы так можно увидеть примерно на что скидки. Хотя я тоже сначала захожу на сайт, составляю примерно план покупки по проспекту, потом уже еду в метро.

У меня тоже. А иногда вообще новые каталоги отсутвуют на сайте

Partajează acest post

Link spre post
Creatsa

Fetelor am avut azi un kaz interesant cu o pereke de inkaltaminte kumparata la Metro. Am ales inkaltamintea, mam uitat sa nu aiba defecte, am akitato la kasa(pe linga faptul k nu era pretzul la kare mam asteptat, datorita faptului k nu era la lokul destinat ei, am ridicat mai multzi konsultantzi pentru a verifica totusi pretul si probabil kind au verificat ei mai multe pereki de inkaltaminte am si patito...), am ajuns akasa si era un papuk de mar 37 si celalat 38...:( Cum procedez in kazul asta? Ma gindesc orikum tre sa aiba al doilea 37, dar ce daca a venit cineva si special a luat asa inkaltzarile pentru k nu e standard la picior...asa nu mii a primbla iarashi la masurat inkaltaminte...o sa incerce sotul miine sa mearga la ei sa vada ce poate rezolva, sper eu POZITIV...

Partajează acest post

Link spre post
Creatsa

Scriu pentru informare...A fost sotul si totusi nu era al doilea 37, asa k fiti atente kind kumparati ceva de la ei...poate cineva nici nu a observat k poarta doua marimi diferite...Neau intors banii si noi leam intors inkaltamintea...Interesant o vor pune la vitrina din nou?

Partajează acest post

Link spre post
Morena

Раньше постоянно делали покупки в Метро, а сейчас если только мимо проезжаем. Тратить деньги на дорогу что бы закупиться у них не вижу смысла. Цены стали намного выше чем были когда то. Я всегда сравниваю цены с ЦР и Еверестом (что у меня бод боком находятся), так вот они почти на все выше в Метро. Единственное ради чего можно попутно заскочить к ним, так это акции типа 1+1, 2+1, "купи что то получи подарок". Вот недавно малому трусов от Юваша накупила (2 пары за 10 лей)

Partajează acest post

Link spre post
Gavanna

тыкните меня в каталог плз :) чето гляжу гляжу и не нахожу :((((((... хочу цены глянуть... есть ли смысл туда переться...

у меня фуршет под боком и карточка 7% скидки... вот и думаю стоит ли...

Partajează acest post

Link spre post
AStela

la Metro sint cele mai mici preturi , daca undeva sint preturi mai mici probabil termenul e expirat sau alt defect si plus la toate la piata iti baga ce vor ei , la Metro poti sa stai si o ora linga raft si sa-ti alegi ceea ce dorest tu , dar nu ce vrea sa vinda vinzatorul , da legumele si fructele sint mai scumpe ca la piata in schimb nu esti amagit la cintar , plus la toate nu esti calcat pe picioare , trimis , bagat , scos

Советую всегда в метро проверять ваш чек перед выходом из магазина - нас один раз чуть не обманули на 100 лей ( мы купили один пакетик сахара а посчитали нам как за 10) wink.gif . Иногда когда берешь много товара, можно и не заметить . Нам повезло что девочка которая проверяет чеки возле дверей это увидела и нам вернули деньги ( но мы еще задержались на 15 минут) smile.gif .

am patit si noi asa de doua ori prima data in loc de rosii mai ieftine ne-au calculat mai scumpe , a doua oara in loc de pulpe de gaina au batut fileu de gaina

Partajează acest post

Link spre post
acta

тыкните меня в каталог плз :) чето гляжу гляжу и не нахожу :((((((...

Меня тоже тыкните в каталог)) Я его тоже никак найти не могу на сайте((

Partajează acest post

Link spre post
yanapanaeva

Меня тоже тыкните в каталог)) Я его тоже никак найти не могу на сайте((

проверьте через пару деньков, видимо у них закончилось одно предложение и должно появится другое. А так вообще у них обычно все предложения на главной странице с правой стороны

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum