natutzik

Masa Si Scaunel Pentru Joaca

Postări Recomandate

natutzik

Am tot cautat prin forum dar nu am gasit asa tema.

Cine stie unde se poate de procurat masa cu scaunel pentru joaca, de exemplu unde copilul sa poata desena, dar anume pentru copii mici, eu caut pentru fetita mea de 1 an si 4 luni. Am vazut la cineva si tare mi-a placut, picioarele la masuta sunt colorate, blatul e alb si pe el sunt desenate litere si scaunelul la fel, sunt tare frumusele. Mi-au zis k au procurat dintr-un magazin pe str.Varlaam intersectie cu Ismail, am fost ieri pe acolo dar am vazut doar reclama, iar magazinul asa si nu l-am gasit. Poate cineva cunoaste unde s-au mutat cei cu magazinul, sau macar unde au mai vazut astfel de masute.

P.S. Daca este asa tema, rog moderatorii sa treaca mesajul meu acolo, sau dati-mi un link cu tema respectiva. merci

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
TudorFocsa

Poate ceva de genu> (calitatea fotografiilor cam proasta, dar le voi schimba mai tirziu). E posibil de colorat impreuna cu copilul.

Imagine430.jpgImagine431.jpgImagine432.jpg

Partajează acest post

Link spre post
rodicaa

in SunSity etaj 4, sint masute cu scaunele, dar nu prea mare alegerea, kiar nu demult cautam si noi, dar au zis ca peste vreo luna o sa aduca, eu voi merge sa vad ce o sa aiba...

Poate ceva de genu> (calitatea fotografiilor cam proasta, dar le voi schimba mai tirziu). E posibil de colorat impreuna cu copilul.

cit costa asa o masuta? Editat de YaKa
Редактирование цитаты

Partajează acest post

Link spre post
radulets

eeu am vazut multe masute cu scaunele...Elat, jumbo, sun city, Baby hall, everest, prin centtru pe ismail erau matinca 2 magazine...pe saituri cu obiecte pt copii... la Calea basarabiei la fel sunt

Partajează acest post

Link spre post
dadutzaSyl

La Baby Land (magazinul Nanasica) de pe strada Uzinelor tot sunt

Partajează acest post

Link spre post
TudorFocsa
521540_531670130210915_790150497_n.jpg5718_531670100210918_52377967_n+(1).jpg

Partajează acest post

Link spre post
giuliana

Am tot cautat prin forum dar nu am gasit asa tema.

Cine stie unde se poate de procurat masa cu scaunel pentru joaca, de exemplu unde copilul sa poata desena, dar anume pentru copii mici, eu caut pentru fetita mea de 1 an si 4 luni. Am vazut la cineva si tare mi-a placut, picioarele la masuta sunt colorate, blatul e alb si pe el sunt desenate litere si scaunelul la fel, sunt tare frumusele. Mi-au zis k au procurat dintr-un magazin pe str.Varlaam intersectie cu Ismail, am fost ieri pe acolo dar am vazut doar reclama, iar magazinul asa si nu l-am gasit. Poate cineva cunoaste unde s-au mutat cei cu magazinul, sau macar unde au mai vazut astfel de masute.

P.S. Daca este asa tema, rog moderatorii sa treaca mesajul meu acolo, sau dati-mi un link cu tema respectiva. merci

Noi am luat de la ikea se vind si aparte si impreuna , in primul rind scaunelul e foarte stabil, si masuta e comoda ,m-am uitat si la noi dar sincer dupa ce am vazut la o vecina de cela cu piciorusele ca de creion ca sa asezat un copil de vreo 12 ani si la rupt am zis ca nu se merita, si am cautat alternative, asa ca am rugat o ruda sa ne aduca de la ikea, recomand cu incredere, au si platic si lemn dupa gust

Partajează acest post

Link spre post
ArteniIrina

fetelor cine stie unde se poate de gasit doar scaunele, ca masuta avem,cam de genull cum sint la gradinite, am nevoie de doua, poate sa fie si de mina a doua dar sa fie n stare buna si durabile

Partajează acest post

Link spre post
Katerina

Девочки, подскажите, пожалуйста, может у кого-то был такой столик из икеи: до какого возраста его можно использовать? Высота указана 45 см. Нам 2 года. Не вырастем мы быстро из него?
latt-masa-copii-cu-scaune-alb__71395_PE1
Или, может быть, такой?
sundvik-masa-copii__0121524_PE278179_S4.

Тут высота указана 50 см. 

Может, у кого-то был какой-нибудь из этих столиков - поделитесь впечатлениями!!
Спасибо!

Partajează acest post

Link spre post
ledacat

Девочки, подскажите, пожалуйста, может у кого-то был такой столик из икеи: до какого возраста его можно использовать? Высота указана 45 см. Нам 2 года. Не вырастем мы быстро из него?

Или, может быть, такой?

Спасибо!

У меня другой столик, но высота 50 см - дочке 6 лет, она до сих пор комфортно себя чувствует, сидя за этим столом

Editat de Him

Partajează acest post

Link spre post
lin4ik

нам 2 года

у нас столик как второй. Думаю, хватит еще очень надолго

Partajează acest post

Link spre post
lilikvitka

Или, может быть, такой?

Спасибо!

У нас такой (первый вариант), очень хорошего качества, нам скоро 4 года и вполне еще пользуемся и будем пользоваться. Ничего не расшаталось, в отличном состоянии!

Editat de Him

Partajează acest post

Link spre post
Katerina

Спасибо за отзывы :)
Нашему столику из икеа уже почти год. Довольны!
f2286038bb4a.jpg

Partajează acest post

Link spre post
moloko99

Добрый день! Может кто нибудь продаёт пластиковый стол икеа б у !!! Можно без стула стул у нас есть! Спасибо

Partajează acest post

Link spre post
moloko99

Добрый день !!! Никто случайно не продаёт пластиковый стол от ikeа б у !! Можно без стула ! Стул у нас есть тоже от ikea! Хотела заказать с их Сайта но очень дорого не потянем! Цвет и форма не имеет значения!!! Спасибо

Partajează acest post

Link spre post
Jangle

Мы тоже хотим в икее взять ,но побольше ,для ребенка 6 лет. Они качеством получше чем украинские.

Partajează acest post

Link spre post
Viva

Мы заказывали у нас в Кишинёве в подарок для малыша, на 3 годика, такой стульчик. Уже больше года пользуются 

IMG-d9cfdd4defb17a253a406f77b1a5ec01-V.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum