KaTeHa

Пол - Виды Покрытия. Сравнение.

Postări Recomandate

alesia1982

A spus totusi cineva podea din pluta ? am vazut ca se pune pluta si pe pereti, ce pareri aveti ?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
katerinka-t

Девочки где можно поискать по приемлемой цене паркетную доску? Были уже в бикомплексе.

Partajează acest post

Link spre post
Bony

Amiga o sa va pot raspunde la intrebare abia peste vre-o 3 luni cind o sa ne mutam  :poka1:

pot sa spun ca podeaua care am instalat-o noi este economa din alt punct de vedere, are regulator care arata ca un intrerupator cu un ecran micut cu ajutorul caruia poti sa programezi la ce ora sa se conecteze podeaua. Noi de ex.toata ziua sintem la serviciu,la 7 me trezim, il conectam la 5 e caldut cind imblam prin casa in graba de a iesi si seara iarasi in dependenta de ora cind ajungi il conectezi cu o ora mai devreme. Asta e chestia cu economia insa nustiu daca toti producatorii au asa gen de regulator cu timer.

Tanea, povestește-mi te rog, de unde ați comandat tot asta (inclusiv regulatorul), cine la instalat și cât costă metru pătrat? Și încă o întrebare, cam aproximativ ce înațime fură din podea toată instalația asta (ma refer de la "steajcă" până la teracotă), fiind că ne gândim în coridor să punem porțiunea de la întrare cu teracotă, iar restul laminat și aici tre de gândit puțin ca pînă la urmă "stîcu" dintre laminat și teracotă să fie la un nivel ...sau pînă la umră mă hotărăsc numai la teracotă în coridor )))

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum