Consuela

Unelte Pentru Crosetare, Impletire.

Postări Recomandate

Consuela

O rugaminte foarte mare, spuneti-mi va rog unde as putea gasi un set de unelte pentru crosetare sau pentru impletire(ex. andrele etc.) Imi amintesc din copilarie o vecina avea o cutie cu cirligele de diferite marimi pentru diferite tipuri de ate pe care le folosea la crosetare sau la impletire(impletea ciupici).

http://rukodelie.amerikanki.com/chto-izvestno-pro-kryuchki-dlya-vyazaniya/

multumesc mult.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Springrain

La magazinul Budapest au toate marimile de carligele si andrele. Desi nu cred ca au si seturi, dar va puteti forma singura un set.

Ei mai au sectii in Elat si in Gemenii.

Partajează acest post

Link spre post
liana

Pe bulevardul Moscovei ,nu departe de Pan-Com (linga Celentano) este un magazin specializat ART-casa sau Klubok unde se vind si andrele si cirligele. Nu stiu daca sunt seturi de care ati indicat dar diferite marimi precis ca au.

Partajează acest post

Link spre post
Consuela

Multumesc mult. Intr-adevar se vinde cite una, nu este set cu mai multe marimi. Am cumparat azi doua marimi.

Partajează acest post

Link spre post
Amedeia

O rugaminte foarte mare, spuneti-mi va rog unde as putea gasi un set de unelte pentru crosetare sau pentru impletire(ex. andrele etc.) Imi amintesc din copilarie o vecina avea o cutie cu cirligele de diferite marimi pentru diferite tipuri de ate pe care le folosea la crosetare sau la impletire(impletea ciupici).

http://rukodelie.amerikanki.com/chto-izvestno-pro-kryuchki-dlya-vyazaniya/

multumesc mult.

am vazut asa ceva in gemenii, la etajul 3 in sectia cu ata, intrumente pentru crosetat, insa cel mai ieftin va v-a costa in magazinele clubok, acolo va faceti setul cum va convine, au filiale in magazinul Budapesta, in Elat et.3, pe str.Armeneasca,in Gemenii, la |Riscaovca, linga celentano.....succes

Multumesc mult. Intr-adevar se vinde cite una, nu este set cu mai multe marimi. Am cumparat azi doua marimi.

apropo cele mai calitative mi-au parut cele de /marca kartopu/

Editat de Amedeia

Partajează acest post

Link spre post
Consuela

multumesc

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum