Vizitator alina

Caut Clarvazatoare

Postări Recomandate

Vizitator Lili

nikto nikogo ne reklamiruet,zachem delati vivodi,esli vi k nei ne hodili?devochki sprosili,ea posovetovala.a naschet besserebniti -ea pisala chto u nee net tacsi opredelennoi,i kajdii platit po svoemu usmotreniu.v etoi teme deistvitelino neblagodarnoe delo kogo-to sovetovati,srazu nachinaiutsea obvinenia v reclame

...nu stiu cum altor a spus adevarul, mie nu mi a spus nimic,asa...apa chioara))...numai bani cheltuiti aiurea!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lina

caut numarul de telefon a clarvazatoarei DINA ma poate ajuta cineva

este in tema

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator nataly

Fetelor, va rog foarte mult scrieti-mi si mie datele de contacat al unei clarvazatoare,dar sa fie o persoana intradevar ca are darul acesta de a te ajuta!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Гость

este in tema

Nu se merita la ea, de cite ori am fost si din cunoscutii mei nimika nu sa implinit

Partajează acest post

Link spre post
lina

Nu se merita la ea, de cite ori am fost si din cunoscutii mei nimika nu sa implinit

ea

cine e?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator LUTA83

Salutare fetelor!Niciodata nu m-as fi gindit ca voi ajunge sa scriu si eu aici si anume sa va rog sa ma ajutati cu un numar de telefon al unei clarvazatoare care intr-adevar spune adevarul,stiu ca e imposibil sa spuna 100%,dar macra 80-90%.Cineva a zis de o doamna de linga Manastirea Ciuflea,dar din pacate nustiu cum sa o gasesc.O cunoaste cineva?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator LUTA83

Salutare fetelor!Niciodata nu m-as fi gindit ca voi ajunge sa scriu si eu aici si anume sa va rog sa ma ajutati cu un numar de telefon al unei clarvazatoare care intr-adevar spune adevarul,stiu ca e imposibil sa spuna 100%,dar macra 80-90%.Cineva a zis de o doamna de linga Manastirea Ciuflea,dar din pacate nustiu cum sa o gasesc.O cunoaste cineva?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator ianna

...nu stiu cum altor a spus adevarul, mie nu mi a spus nimic,asa...apa chioara))...numai bani cheltuiti aiurea!

si cit ,ati cheltuit?eu stiu ca ea nu are taxa si ii platesti cit vrei,daca nu v-o spus nimic drept de ce ati platit?sau poate n-ati fost si mintit?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Гость

Кто-то слышал про Гордюк Нину? Она на чеканах принимала, где бывшая конечная 160 маршрутки. Номер телефона есть, но там никто не берет. 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Гость

Si eu am fost la doamna pe cafea citeste tot...am fost am ramas multumita,de doamna Anna..nu lokuieste la Buicanii vechi??daca da va pot ajuta cu numarul...am fost si la ea...

Puteti sa imi dati numarul?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Olga

Cum pot avea numarul de telefono al doamnei cara ghiceste pe Cafea am nevoie Ati putea sami lasati un numar de contact

Partajează acest post

Link spre post
ROSSI

caut numarul de telefon a clarvazatoarei DINA ma poate ajuta cineva

Am fost la ea cu multi ani in urma,mi s-a adeverit o parte,spune putin,achitai cit doreai (daca e vorba de aceeasi doamna),acuma are un angajat prin care te programezi,dupa masa e rind viu,costa 150 lei,poza achiti aparte

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Irina

Am fost la ea cu multi ani in urma,mi s-a adeverit o parte,spune putin,achitai cit doreai (daca e vorba de aceeasi doamna),acuma are un angajat prin care te programezi,dupa masa e rind viu,costa 150 lei,poza achiti aparte

Nr de telefon puteti sa spuneti? si unde se afla?

Partajează acest post

Link spre post
ROSSI

079072677 Pavel,prin el va programati. Pe Serghei lazo

Partajează acest post

Link spre post
irinelaC

Am fost 4 ani in urma cu 2 prietene. Eu nu cred in ele si nu am intrat. La una din ele sa adevetit totul 100%. Ma refer la doamna de la Serghei Lazo

Editat de irinelaC

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Maria

Dati-mi si mie nr unei clarvazatoare de treabe.am urgenta nevoie. Probleme in relazie si cu banii

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator mmmmm

Dati-mi si mie nr unei clarvazatoare de treabe.am urgenta nevoie. Probleme in relazie si cu banii

079445044 Natalia

Partajează acest post

Link spre post
NatalitaNovac

fetelor da nui nimik rau daca te duci la ele adika magia neagra sau cum se mai spune nam fost niciodata mii cam frica sa nui fie vreo greseala mas duce dar cu cineva singur nustiu

Partajează acest post

Link spre post
NatalitaNovac

Natalia

tu ai cele 150 de lei?

acuma nam dar cind voi avea sias vrea sa stiu daca nui nimik rau in asta sa ma duc cu cineva la ea

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Mikef

Viitorul singur ți-l faci, nu trebuie să ți-l formuleze cineva.De pe ce planeta veniti? Potcoava de la copita calului nu îți va aduce noroc pînă când nu țio bați ție la picior,și vei munci ca un cal. Nu credeam in astre până cînd nu am stat de vorba cu un clarvazator alde doamna,domnul... Wtf? Si cautati voi?Bai da Naivi! Dar oricum mi-au placut istorioarele,chiar si m-am amuzat! Succes pe viitor,fiti atenti in ce credeti.Eu cred ca la ora asta afara e noapte, adevarat,nu?Voi credeti ca o chiochi va rezolva viața bafta! Hehe

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Adaugi comentarii ca vizitator. Dacă ai un cont, te rog autentifică-te.
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.