Bvlgari8

Alanya - Granada Luxury Resort&spa

Postări Recomandate

Bvlgari8

Granada Luxury Resort&Spa

Кто здесь раньше писал про Гранаду???? вот это гостиница рядом - мы когда отдыхали - Гранаду строили...но что удивительно - шума-гама не было...вот умеют турки работать...

мы отдыхали в Гранаде,как нибудь напишу отзыв,нам там очень очень понравилось-все на 5+++++++++,номер на 8 этаже,вид на море шикарный,все рядом,персонал умнички,номера шикарные,постельное бельё запомнилось:))отличное да и сам отель очень очень красивый,я бы туда не против ещё разок сьездить:)да и вроде кажется что територия маленькая но порой помню так лень было тащится с горок на пляж или наоборот,вообщем к этому отелю лично у нас претензий ноль:)

Granada Luxury Resort , Alanya .

A fost cineva acolo? Care sunt parerile?

am fost si ne-a placut totul,intradevat pentru familii cu copii poate nu e prea ok (cine ce cauta :rolleyes: )noi am cautat in zona de sud si un hotel mai nou,insa de as fi avut copii si daca as nimeri in Granada tot ne-ar fi placut.Erau foarte multe familii cu copilasi!(toti lauda delfinul,botanik..chiar nu prea inteleg de ce...sunt vechi...eu daca platesc imi place sa ma odihnesc frumos :beach: ..am trecut pe acolo si cu siguranta hotelul nostru era cu mult mai frumusel,si mincarea si camerele si personalul totul era super.Daaaa....e o plaja mica acolo si credeam ca no sa stau pe plaja..dar am stat practic numai acolo :poka1: )

Editat de Натка

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lionella

Noi ne-am odihnit in Granada anul trecut 2-12septembrie,cu doi copii de 7 si 1,5 ani.L-am ales pentru ca e nou,vizual ne-a fermecat din poze.Am ramas foarte multamiti,mancarea super,in camera tot nou,stergare albe,imaculate,albituri noi,pat pentru micut chicco nou,dizainul camerei foarte frumos,am luat cu vedere la mare si nu am gresit 100e in plus,dar pe loc avea sa fie 30e ziua,cu toate ca au fost probleme cu cazarea,am schimbat trei numere,ba unul era prea mic,ba altul era ocupat,dar in final am stat chiar la mijloc de hotel,cu o vedere la mare de vis.Teritoria mica,dar cu cop e un plus,plaja mica,dar apa foarte curata si calda,nu am mai avut parte de asa apa nicaieri unde am mai fost.Si dizainul hotelului e mega!

Editat de lionella

Partajează acest post

Link spre post
Azis

Plaja foarte mica, de la-nceput numai noi eram acolo, pe urma se alaturau si altii.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum