akidor31

Antalya - Venezia Palace

Postări Recomandate

akidor31

Venezia Palace

Salutare tuturor, noi am venit acasa!!! Ne-am odihnit de pe 23 mai pina pe 30 mai, in Venezia Palace!!!! A fost super, am fost deja a patra oara in Turcia la odihna cu familia si de fiecare data am avut norocul sa ne odihnim minunat pe nota 10!!!! In luna mai am fost prima data si vrea sa zic ca e bine, nu este de loc racoare, ziua erau 32grade, apa 22-24 grade, seara 19-22grade, personal ma uitam la termometru. Pentru copii e super aceasta perioada, deoarece nu este arsita, si s-a bronzat fetita mea de 3 anisori fara arsuri!!!! Mincarea e foarte variata in Venezia Palace, ..dietica, la gratar, picanta, fructe variate, in comparatie cu alte hotele de 5 stele(spun deoarece concomitent cu noi au fost si parintii nostri, dar in Royal Palms din Kemer), desigur cerul si pamintul dintre aceste doua hoteluri! Da apropo pina acum am fost prin agentia Transenca-tur, iar anul acesta am descoperit ca agentia My travel la fel este foarte competenta....si desigur si pretul ne-a aranjat!!!! Succes tuturor ce pleaca la odihna!!!!!

Anul acesta am fost in Antalya, aici muntii sunt la orizont, iar in loc de pietrish, pe plaja e nisip-super pentru copii. Hotelul foarte frumos shi imens in comparatie cu Orange County---Venezia Palace e foarte mare shi mai verde, adica foarte verde o adevarata poveste....1066acf9adbct.jpg

cf54aaf4a9dat.jpg

cf54aaf4a9dat.jpg

465932cf0e7at.jpg

59c38b041e0ct.jpg

Editat de Натка

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum