alka79

Side - Crystal Admiral Resort 5*

Postări Recomandate

alka79

Cristal Admiral Resort

Мы только вернулись с Сиде отдыхали в Кристал Адмирал Ресорт ***** ребенку 2 годика 2 месяца отдыхали превосходно хорошая анимация для детей и взрослых детскиий стол ....... все и наша Катюшка остались довольные

Editat de Натка

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ada
Мы только вернулись с Сиде отдыхали в Кристал Адмирал Ресорт ***** ребенку 2 годика 2 месяца отдыхали превосходно хорошая анимация для детей и взрослых детскиий стол ....... все и наша Катюшка остались довольные

Вот честно скажу: каждый раз когда проходила возле этого отеля жалела тех кто купил путевки туда. Ну не могу я понять - как можно жить прямо возле весьма оживленной трасы, ходить на море через дорогу и получать удовольствие от отдыха. (А ведь это 5 звезд!)

добрый вечер!кто нибудь был в отеле Кристал Адмирал в Сиде,какие впечатления?

Если вас не напрягает жить возле весьма оживленной трассы, то сам отель неплохой. Только лысоватый, зелени еще мало. И он не на первой линии, море через дорогу. Я лично туда бы не поехала, но может вам сервис важнее близости моря..

Editat de Натка

Partajează acest post

Link spre post
bambino
Belek- отель Cristal Admiral Family подскажите, если кто там был, стоит своих 5*?

Едем вся семья(малыш 1.5 года)

Спасибо

noi am fost, e foarte bine neam odihnit foarte bine, anul asta ne gindim tot acolo sa mergem sau la crystalul din kemer

nici eu nu am vazut sa se vinda ceva pe plaja!!!

Partajează acest post

Link spre post
bambino

in crystal chiar erau citeva perechi de turci cu familiile, majoritatea doamnelor se scaldau in costume din cap pina in picioare si doar 2 perechi de turci erau mai moderni si sedeau chiar in costume de baie,da e foarte straniu cind ele intra in bazin imbracate :curtsey:

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum