Лёвушкина

Kemer - Antedon Garden 5*

Postări Recomandate

Лёвушкина
Мне кажется, что 50 евро - это очень много вы доплатили :girl_impossible: 10 вполне достаточно было бы, а нашим друзьям вообще бесплатно номер поменяли на тот , который они хотели т.е. поближе к нам.

хм..с нас хотели содрать по 30 долларов за сутки в качесве доплаты за вид на море и того за 2 номера 700 долларов выходло.

вот вчера вернулись с отдыха, отель "Антедон", Кемер.

3 дня нас промурыжили с номерами, то поселили в номера, которые находятся над хозяйственными помещенеиями и вентилятором, шум и вонь ужасные, потом дали номер(после долгих разъянений и 20 баксов), окна которого выходили на другой отель, в котором была открытая дискотека до 12 ночи, с маленьким ребенком - это была катастрофа, и на 4 день, опять после кучи нервотрепки нас (меня с дочкой) поселили в нормальный номер. убирали в номере отвратительн, оставишь доллар - приберут, а нет -только мусор вынесут и поменяют полотенца, ни пыли не протрут ни пол:( персонал на Ресешн не оч вежливый, пару раз открыто хамили. ресторан хороший, персонал отличный, есть диетический стол и детский, правда последний одно название, сплошние гамбургеры, сосиски и картофель фри. территория неплохая, зеленая. вход в море - можно поломать ноги, если без специальных тапочек. пляж - мелкая галька вперемешку с крупными камнями. мои вывод из этого отдыха - больше в этот отель ни ногой.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ineta

Am fost de 2 ori in Turcia si mergem si anul asta in mai. Anul trecut am fost in septembrie cu copilul de 1,5 ani la hotelul Antedon Garden 5* din Kemer. Un hotel super, foarte potrivit pentru familiile cu copii si nici nu e departe de aeroport. Ne-au spus ca anul asta drumul va fi si mai scurt datorita unui tunel prin munte pe care-l construiesc. Un teritoriu imens si verde. Atitudinea personalului e foarte draguta. Nu am gasit dezavantaje, doar ca plaja e cu pietris, dar nu-i nimic, am facut masaj la talpi :laught1: Am decis ca si anul asta vom merge acolo, acum comparam preturile la agentii...

Partajează acest post

Link spre post
aleno4ka79

ANTEDON GARDEN Kemer- сама в этом отеле не была, но мои кумовья вот уже 4 года отдыхают только в нем. Говорят, что отель супер.

Partajează acest post

Link spre post
Ziurica
ANTEDON GARDEN Kemer- сама в этом отеле не была, но мои кумовья вот уже 4 года отдыхают только в нем. Говорят, что отель супер.

Noi am fost anul trecut, intr-adevar e bun. Nu-i perfect, dar e bun.

Si este un mare minus- dupa ora 4 soarele se ascunde dupa munti, daca vreti sa va bronzati, n-o sa reusiti. Dar asta e valabil ptru toata regiunea Kemer..

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum