Наталис

Kemer - Orange County Resort 5*

Postări Recomandate

Наталис

Orange County Resort 5*

вчера из турции прилетела...до сих пор в состоянии эйфории пребываю))

взяли путевку ультра алл инклюзив, тоесть круглосуточно бестплатная еда и напитки..

я в восторге!

А где отдыхали и в какам отеле????

в Кемере в отеле Orange County, гостиница поразила конечно, я таких огромных еще не видела! общая площадь 22 000 кв.м.

9171cb2bf170.jpg

Гостиница построена в стиле Амстердамской улицы, очень понравилось

ПС

за двоих заплатили около 1600 евро, думаю очень недорого получилось если учесть что новая, 5 зв. гостиница и путевка ультра алл иклюсив.

Editat de Winter

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Наталис

Мы тут отдыхали

Очень понравилось,отель очень необычный.

http://www.orangecounty.com

.tr/

Partajează acest post

Link spre post
Nicole

Noi am fost anul asta in Orange County,mi-a placut foarte mult,dar alegeti partea SEA SIDE,ca LAND SIDE iese intr-o ograda si vederea e aiurea.Plus nu stiu daca va zis cineva,astia de la receptia sint cam porcosi(depinde peste cine dati).Noi am platit pentru sea side si cind am ajuns acolo ne-au dus in niste camere in general in alta parte si pina nam facut un scandal nu neau dat camere normale.Ne-au explicat niste rusi care tot o patise la fel,ca le fak asa moldovenilor,rusilor

,ucrainenilor ca stiu ca o sa le dea niste bacsis(rusii platise 90$ pentru o camera ok).Noi pina la sfirsit nam platit nici un bacsis, neam ales cu o camera dubla pentru 2 zile si masaj gratuit.In afara de asta,hotelul e super,din toate punctele de vedere,mas reintoarce cu cea mai mare placere din nou

Partajează acest post

Link spre post
Elegance
Fetelor, noi vrem sa plecam pe 25.06 in Kemer, la hotelul Orange Country. A fost cineva acolo? Cum e? Noi placam cu copil de 1 an.

Poate turoperatorii consultanti stiu ceva de acest hotel. Va rog mult sa va impartasiti cunostintele.

Eu am fost in hotelul Orange County, mie sincer nu mi-a placut hotelul, el se socoate foarte bun, dar mai mult il prefera tineretul, nu familiile cu copiii, teritoriu practic nu este si verdeata cu atit mai mult doar un bazin lung de-a lungul hotelului. Daca sincer eu nu as alege hotelul, mai ales sa plec cu copilul incolo. Dar alegerea deja este facuta. Odihna placuta!

Partajează acest post

Link spre post
Наталис

Мы отдыхали в прошлом году, в сентябре, в Кемере, гостиница Orange County Resort 5*

http://www.orangecounty.com

.tr/

Гостиница сделана как копия набережной Амстердама.

45f6772aaa84.jpg

2acac940840a.jpg

e7c388857885.jpg

Очень понравилась идея с ключами от номера. Нас сфотографировали и нанесли наше фото на карточку-ключ от номера.

Персонал хорошо работает, кухня хорошая, большое разнообразие блюд. В Orange County есть главный ресторан и рестораны "A la Cаrtе " : итальянский, турецкий, средиземноморский, голландский, китайский, французский и мексиканский рестораны "A la Cаrtе". Это значит, что каждый вечер можно ужинать в одном из ресторанов, первый раз - бесплатно.

И еще мы были на такой экскурсии

d020ad2812f7.jpg

Вообщем, очень довольны!

Единственный минус - очень тесный пляж.

Вот такой (ужас-ужас) Так что, мы на пляже отдыхали мало)

54f7f9130c4e.jpg

Простите за кривые фотки.

Partajează acest post

Link spre post
akidor31

Salutare, tuturor ce sunt indragostiti de odihna in Turcia! Mie imi place foarte mult marea shi soarele, deasemeni familiei mele. Pot sa spun una ca o vacanta la mare in Turcia nu se compara cu nimica-o spun comparind cu experienta proprie care noi am avut-o in Egypt shi in Krimeiea....

95d09a2e1695t.jpg

In vara 2008 am fost in Kemer, este super de curata apa, nushtiu cum in alte hotele dar la Orange County, pietrishul marunt shi destul de comod de mers, in apa la fel. Iar insushi hotelul e pe nota 10!!!!7f4d3f3bde14t.jpg

a762a4bb6b12t.jpg

Editat de Winter

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum