Safali

Belek - Papillon Ayscha 5* & Papillon Zeugma 5*

Postări Recomandate

Safali

Papillon Ayscha

Denise, eu am fost la Papillon Ayscha în Belek. E un hotel foarte bun, cel puţin mie mi-a plăcut. Unicul minus era terenul de joacă pentru copii. Dar asta eu compar cu IC Santai, unde mie mi-a plăcut mai tare şi mini-clubul, şi terenul de joacă. Am fost cu nişte cunoscuţi care strîmbau din nas după Delfinul din Alania. Deja fiecare cu cerinţele şi mofturile lui. Ce-ţi pot spune sigur e că toată reţeaua Papillon e foarte apreciată.

Editat de Натка

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
LeoPoly

В прошлом году были в Белеке Паппилон Айша. Очень понравилось. Зелень, травка,большая территория.Не хочется ниже уровнем опускаться. Заплатили 1780Е за двоих взрослых.

Editat de Winter

Partajează acest post

Link spre post
egora
Девчонки посоветуите отель в Белеке

Что-бы для деток было больше развлечении

5+++++

ультра ол

Мы отдыхали в этом году в Белеке в отеле Papillon Ayscha 5*,отличный семейный отель.В целом остались очень хорошие впечатления.Территория небольшая ,но зеленая,есть лужайки, пляж песочный.Еда разнообразная,есть отдельный диетический стол и детский стол.Детская еда расположенна на низком уровне и детки сами могут подойти и насыпать себе еду.Детям есть чем заняться -аквапарк, мини-клуб от 4 до 12 лет, игровая площадка, детский бассейн.

Вот пару фоток ДЕТСКИЙ МИНИКЛУБ

fcf7f896de07.jpg

eb4df0f0f696.jpg

1101577ac206.jpg

Корзина с игрушками,мы зря набрали ведерки,лопатки и т.д-все на месте,можно брать игрушки даже с собой на пляж.

da61248065b9t.jpg

ну и конечно детская дискотека,танцуют все!!!

10914e5409a6.jpg

Partajează acest post

Link spre post
koootya

А мы в этом мае отдыхали в Papillon Zeugma 5* (рядом с Ayscha). Отель оправдал все ожидания, нами на него возложенные.. супер 5-ти звездочный отелище... и питание Ultra all жутко радовало.... по приезду домой жутко не хватало их вкусняшек((( Так что мы очень довольны отпуском в этом отеле!! Рекомендую!10295532_796357103710226_336024830766300

Partajează acest post

Link spre post
lita

Nu știu de ce dar nisipul în Aysha este mai bun decât în Zeugma. Pana la plaja mi se a părut puțin mai departe în Aysha. Terenul de joaca și aquaparcul, după părerea mea, sunt mai bine plasate în Aysha. În interiorul Aysha nu am fost, doar pe teritoriu.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum