dinaz

Belek- Rixos Premium

Postări Recomandate

dinaz

Rixos Premium

eu am facut anul trecut citeva reportaje din reteau de hotele RIXOS. Am ramas cu o impresia de nedescris... Super lux... Pentru copii cel mai faine hotel era Rixos Premium din belek... aveau o zona a copiilor unde pina si veceul era facut special pentru ei... ca sa intelegi mai bine la ce ma refer... pina si closetul ear de dimensiuni pitice... in forma de broscutsa... exact de marimea copilasilor... 2 piscine neadinci pentru ei... in general ei au un program special pentru copii... sint hraniti dupa ore... li se dau fructe, inghetate micutse... poti sati lasi copilul fara grija macar si o zi intreaga... alaturi e pisicna pentru maturi... in caz in care stati cu grija...

E adevarat ca este un hotel destul de costisitor... aproape unul dintre cele mai costisitoare de pe litoralul turcesc... :( Dar acum la inceputul lui iunie si septembrie preturile sint de doua ori mai mici :)

mda... si eu ramas socata cind le-am vazut prima data... sint foarte dragutse :)

dar nu e vorba doar de WC, eu am stat pe teritoriul copiilor vreo 10 minute... dar am avut impresia ca acolo totul e facut absolut special pentru ei... nu doar WC-urile... acestea sint doar o confirmare cit de atenti sint si fata de copii :)

dinaz, tu personal ai fost la Rixos Premium din Belek? Ai stat cвteva zile sau a fost o vizită scurtă? Mă interesează căci noi planificăm să plecăm оn Turcia prin septembrie şi acum suntem оn căutarea unui hotel bun şi desigur оn primul rвnd le clasificăm după condiţiile pentru copiii mici

Am fost personal si am filmab pentru reportaj un filmulet despre hotel... deci am vazut totul! Am locuit in hotel 4 zile anume in belek... celelalte 4 zile am vizitat Rixos din regiunile Tekirova, Labada si Beldibi. :music: Rixos din Belek (Rixos premium) e cel mai cel mai dintre toate si e unul dintre cele mai bune (dar si mai scumpe) de pe litoralul turcesc... Mie mi-a placut enorm de mult... Desi si celalte nu sint mai rele... e aceeasi calitate peste tot... doar ca Rixos din belec e mult mai luxos... :music: Si noi ne gindim sa mergem cu sotul prin septembrie cind e mai ieftin... :val17: Acum biletul pentru o persoana all inclusiv trebuie sa fie de vreo 1000 de euro pe 7 zile...

Editat de Натка

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
kittycat

Мы были в этом году в Rixos Premium отличный отель, а для семейного отдыха просто рай !!! И самый лучший аквапарк Троя целыми днями в твоем распоряжении))) Всем советую :spiteful:

Partajează acest post

Link spre post
Winter

Pur curiozitate. Cine a fost la Rixos Premium si l-a laudat, a fost si la Rixos Sungate?

Partajează acest post

Link spre post
discret

Ma intereseaza si pe mine intrebarea data, am bronat alt hotel din reteaua data si acum ne-au anuntat ca se va deschide tocmai in iunie, dar noi am bronat pentru mai si acum ne redectioneaza la alegere sau rixos Premium Belek sau Rixos Sungate sin Kemer. Care e mai bun pentru copii?

Partajează acest post

Link spre post
FabiannaGC

Ma intereseaza si pe mine intrebarea data, am bronat alt hotel din reteaua data si acum ne-au anuntat ca se va deschide tocmai in iunie, dar noi am bronat pentru mai si acum ne redectioneaza la alegere sau rixos Premium Belek sau Rixos Sungate sin Kemer. Care e mai bun pentru copii?

Rixos Sungate!

Partajează acest post

Link spre post
discret

Am bronat din cele 2 Rixos Sungate, dupa mai multe recenzii.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum