zagaziulea

Belek - Ic Santai 5*

Postări Recomandate

zagaziulea

Ic Santai

Pe copii îi duceau încetişor, fără cotituri bruşte, cu salvamari în barcă şi încă unul în spate. Chestia asta era o dată în săptămînă şi a doua oară Pati nu mai avea răbdare să urce pe banană.

Da, e hotelul IC Santai. Patriciei nu doar că i-a plăcut, dar acum ea vrea să mergem tot timpul acolo. :girl_impossible:

OOOO!!! DA!! IC Santai, Belek!! si noi avem poze cu iepurasul si cu Shrek- o!! e super!! noi anul trecut am fost in iulie-14 zile- cam scump- eu, sotul si fetita 50 000 lei- 5 mii dolari dar a meritat!! mai bun hotel nam vazut desi se zice ca e vechi. e super!! chiar va recomand. anul acesta mergem din nou!!! apropo acolo la shopping center lucreaza fete basarabence din Chisinau si puteti negocia- anul trecut miam luat o geanta super!!! hi-hi!!! el e family resort. anul trecut cind am fost nimeni din moldova nu era si nici na fost timp de 14 zile si citind acuma toate mesajele chiar ma gndeam sa va recomand dar iata a mai fost cineva. ati fost anul acesta? prin ce operator|? si cit va costat? anume IC Santai? Belek!!hi-hi!!!

Editat de Натка

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Safali

скорпиончик, sorry că nu ştiu cum te numeşti, noi am fost în septembrie, foi am luat de la Trapeza Tour şi pe 14 zile pentru 2 maturi şi un copil de 5 ani ne-a costat 3200 Euro.

În iulie şi august e prea cald, în septembrie era perfect şi cum am mai scris era o adevărată grădiniţă pentru micuţi, căci cei mari de-acum au plecat la şcoală şi prichindeii se jucau în linişte.

Am citit tema ta despre acest hotel şi vroiam să scriu şi acolo că hotelul într-adevăr merită. Nu ştiu cum va fi anul acesta, dar anul trecut fetele de la animaţie erau super. Iată de exemplu la Papillon Ayscha mă uit că preţul e mai mare, dar nici terenul de joacă, nici programul de animaţie nu se ridică la nivelul Santai-ului. Eu încă aş mai atrage atenţia şi la IC Green Palace, tot din reţeaua lor, e chiar mai aproape de Antalia, în Lara.

Partajează acest post

Link spre post
zagaziulea
скорпиончик, sorry că nu ştiu cum te numeşti, noi am fost în septembrie, foi am luat de la Trapeza Tour şi pe 14 zile pentru 2 maturi şi un copil de 5 ani ne-a costat 3200 Euro.

În iulie şi august e prea cald, în septembrie era perfect şi cum am mai scris era o adevărată grădiniţă pentru micuţi, căci cei mari de-acum au plecat la şcoală şi prichindeii se jucau în linişte.

Am citit tema ta despre acest hotel şi vroiam să scriu şi acolo că hotelul într-adevăr merită. Nu ştiu cum va fi anul acesta, dar anul trecut fetele de la animaţie erau super. Iată de exemplu la Papillon Ayscha mă uit că preţul e mai mare, dar nici terenul de joacă, nici programul de animaţie nu se ridică la nivelul Santai-ului. Eu încă aş mai atrage atenţia şi la IC Green Palace, tot din reţeaua lor, e chiar mai aproape de Antalia, în Lara.

pretul iese cam ca la noi in iulie anul trecut+ noi tot 2 maturi si un copil de 5 ani. am fost si noi in Papillon si tot nu pot face comparatie!!! sunt complet de acord ca merita IC Santai. Vedem poate anul acesta mergem la Green Palace. eu si anul trecut am atras la el atentia dar nu stiu de ce sotul sa hotarit la Belek, caci el a luat foile. noi am mers prin Transceca-compania de turism si Odeon Tours. Eu iti multumesc draga pentru sfat si cine stie, poate anul acesta ne intilnim...undeva prin IC? hi..hi...a!! pardon, da in iulie e cam caldut...

Partajează acest post

Link spre post
catushca

А мы были в Белеке в IC SANTAI - 5* . Шикарный отель!! Советую!!! И для деток - все, что не придумаешь - есть. И огромный плюс Белека - никакой гальки, только песочек!!!! Правда , нам дороговато вышло. -потому что в самом июле летели .

Partajează acest post

Link spre post
zagaziulea

мы тоже сейчас отдыхаем. да действительно после обеда уже ветерок поднимается. в прошлые года такого небыло. мы и решили больше на море после обеда не выходить ибо уже все сопливим. мы в Ай Си отдыхаем. сравниваю как было до кризиса и сейчас- есть разница. конечно уже не по 4 вида мяса и по 4 вида рыбы, но голодными не останешься. понравилось что ремонт сделали и номера чистые. что касаемо уборки -идеально. еда для деток абсолютно диетическая что оч. порадовало, но каши....ууууу!!! утром была манка- ещё куда, а вот вечером...бяяя!!! такая овсянка что я вообще не могу понять- это готовил повар??? персонал оч. приветлив и выполняет все капризы клиентов. работает в отеле девочка с Молдавии и она мне сказала что политика отеля такова что клиентам слово "нет" нельзя говорить. оценили на себе- попросила йогурты Данон- мне помогли, хотя их не выдавали. отель однозначно для семей с детками, так как в 23-00 утихает все!!! посидеть можно в лобби до утра, но там тоже тихо, так как большинство с детками и идут с ними спать. что ещё- территория шикарна- большая, зеленая. сегодня кормили белок. малая пищала от радости. анимация приличная. короче говоря мы довольны. учесть цена-качество- всё гуд!!!

кстати на счет самолетов. в обед самолет был полон, но все равно кое-где были по 1му месту свободному.

Ройал Вингз меньше чем Дельфин? ё-моё!!! да куда уже меньше. Пэлэс такой масенький....(((((((погулять даже негде...((((

Partajează acest post

Link spre post
discret

Fetelor cam la ce pret se poate de orientat in luna septembrie pentru 2 persoane in Ic santai?Vad doar opinii pozitive, as dori sa mergem si noi.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum