Katenokkate

Спрей Для Создания Локонов

Postări Recomandate

Katenokkate

Девочки я подсела на ютубовские ролики о прическах и всяких секретах красоты волос:) И вот очень часто вижу что девушки из роликов используют спрэи для создания локонов - на сухие волосы распыляют спрэй, так и называя его "спрэй для создания локонов". Но ни в одном полике названия точного я не рассмотрела, а купить такую штуку хочу. Посоветуйте кто этим пользуется - какую фирму предпочесть, на что обратить внимание и где купить? Нужен именно тот который можно распылить на сухие или слегка увлажненные волосы.

Editat de Katenokkate

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mamikutza

Eu stiu ca asa produse puteti gasi la marca L'Oreal , Pantene, Garnier/Fructis, Schwarzkopf/ Gliss/ BC , Tresemme... Produsele acestor marci le poti procura in orice butict / magazin specializat .

Partajează acest post

Link spre post
Fialo4ka

Самый первый у меня был от avon-а спрей-воск. Пользовалась долго, волосы не липнут, не твердые и вид аккуратный плюс блеск. Также пользовалась wellaflex. локоны хорошо держатся.

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

Eu acum am descoperi un sprei foarte bun

Taft mega power - Tine chiar si doua zile . Am fost la un eveniment si am ajuns acasa abea a doua zi spre seara si coafura era un pic deteriorata ca am dormit in masina .

2a983fa04729.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum