Natalia

Dr. Nona International Itd.

Postări Recomandate

Natalia

Buna tuturor! Asa o intrebare la toti cei care iubesc sa fie frumoase in fiece zi ))) Am incercat sarea de mare de la aceasta companie, mia placut foarte mult, e o chestie tare super!!! Am inteles ca au creme extraordinare de sanatoase si chiar lecuitoare. Toate produsele sunt naturale, fara adausuri de diferite chimicate.Vreau sa le incerc....Dar voi ce parere aveti?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dharma

Dar voi ce parere aveti?

Prin 2009 am avut mai multe rpoduse de la ei . Le-am comandat prin cineva din Israel . Atunci am ramas multumita de acele produse . Au trecut ani si nu am mai auzit nimic de aceasta marca . Voi fi si eu curioasa sa citesc ce scriu fetele .

Partajează acest post

Link spre post
Natalia

Am scris mai sus ca am procurat de la dr.Nona sare de mare.am citit despre ea ca se foloseste in diferite cazuri.si ce credeti? sotul sa imbolnavit,il durea gitul nici nu putea sa inghita normal si iam dat sa faca spalaturi cu aceasta sare-minuni!!! a doua zi nul mai durea....nici numi venea a crede ca asa de repede a actionat.chiar vreau sa mai incerc si alte produse,pentru ca am hotarit sa devin si consultant,nu doar clienta :dance4:

Iata va arat si sarea mea. :poka1:

d14e8397a388.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Lesi

привет! я пользуюсь продукцией этой компании и очень довольна, из продуктов использую крем для тела Solaris, Динамический и Квартет солей.

Partajează acest post

Link spre post
Natalia

Ufffff sunt multumita ,in sfirsit mi-am procurat si eu cremele:Solaris si Dinamyc si citeva creme mici de proba.

103484a4ccc0.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Tataya

К меня сестра у Украине пользуется многими продуктами этой компании. И у других знакомых там встречала то чай, то крем.

У меня тоже есть такие 4 маленьких крема, как на фото. В принципе нормальные, но каких-то чудо-эффектов я не заметила.

И соль тоже есть такая же. Тоже эвкалипт и др.

Чай понравился.

Partajează acest post

Link spre post
ЛЮБОВЬ

С благодарностью вспоминаю тот момент, когда впервые услышала о продукции Dr.Nona и очень рада сейчас, что не прошла мимо неё. Мы избежали операции острого гайморита у 10-летней дочки, на которой настаивал наш лор, и с тех пор пользуемся всей продукцией с профилактической целью. Любую болезнь легче предотвратить, чем излечить. А продукция Dr.Nona идеально подходит для оздоровления детского организма с первых дней рождения.

Представительство компании находится на Рышкановке, каждому клиенту предоставляется гибкая система междунароного дисконта, это удобно)))

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum