Vizitator Viata

Ciclu Menstrual

Postări Recomandate

Vizitator Viata

Buna fetelor, m-am gindit ca daca scriu aici voi primi un raspuns mai repede.

Imi intirzie ciclul menstrual cu 7 zile. Am facut un test si este negativ. De obicei am un ciclu menstrual regulat si niciodata nu mia venit cu intirziere. Acum 3 luni in urmat am terminat tratamentul cu clostilbegyt la care am reactionat bine.

De la inceput mi sa parut ca poate sint insarcinata dar nu am nici o simptoma, absolut nimic si sinii nu ma dor. Doar in regiunea abdomenului inferior am simtit am simtit o durere asa surda, ca de ciclu in una din zilele acestea.

Probleme ginecologice nu am, ovarele in regula. Am citit in internet ca poate sa fie chist pe ovar, insa nu am avut astfel de probleme pina acuma. Cei drept daca in fiecare luna simtiam ca ovulez, luna aceasta nu am simtit nimic.

Mam inscris la medic insa pina miercurea viitoare nu cred ca voi rezista cu gindurile acestea.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbi

Ce sa Va spun? Mai incercati inca un test sa faceti dimineata (cind mergeti 1 data la VC), dar cel mai bine - faceti un UZI intravaginal - asta-i mai sigur.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Viata

Aveti dreptate intr-o oarecare masura Lesta, insa daca va irita mesajul nu il cititi, pur si simplu ignoratil. Oamenii sint diferiti si nimeni nu e la fel sau gindesc asa cum doreste unul sau altul.

Daca exista acest forum atunci inteleg ca e pentru persoane care au nevoie de anumite sfaturi sau pur si simplu sa discute anonim, fara ca cineva din cunoscuti sal judece.

Dorim de ceva timp sa avem un bebe si dupa multe plinsete si stresuri si asteptari in fiecare luna de parca viata ar trece pe linga tine si tu nu ai exista pur si simplu, ai nevoie sa scrii, sa te impartasi cu cineva, poate din toate femeile care citesc are sa se gaseasca una care iti va raspunde ca simte ca tine ori a trecut printr-o experienta asemanatoare.

Si uite anume cind astepti ca totul va fi bine si ai sa o ii de la capat cu puteri noi, ciclu nu vine, si ma gindesc ca trebuie sa ma bucur ori sa pling ca pina acum mi sa mai adaugat o problema.

Poate pt unii pina miercuri (am consultatie la medic) nu e asa mult insa pentru mine in pare o vesnicie sa astepti.

Va doresc sarbatori fericite si fie ca dorintele noastre cele mai mari sa si implineasca si fiti mai buni macar online pentru ca e distula lume care stie sa ironizeze in lumea reala.

Iar toate femeilor si mie care ne dorim cel mai scump cadou :det02: anul acesta sa il aduca.

Partajează acest post

Link spre post
Telpiz_Cristina

щас кофе допью, по гуще погадаю, и скажу вам диагноз.

была тут уже одна такая недавно. ну что за мода, от каждого чиха-пука бежать на форум и создавать темы?чем мы вам поможем?

Macar in ajun de sarbatori ati putea fi mai toleranta si sa nu improshkati venin...

Partajează acest post

Link spre post
Barbi

Aveti dreptate intr-o oarecare masura Lesta, insa daca va irita mesajul nu il cititi, pur si simplu ignoratil. Oamenii sint diferiti si nimeni nu e la fel sau gindesc asa cum doreste unul sau altul.

Daca exista acest forum atunci inteleg ca e pentru persoane care au nevoie de anumite sfaturi sau pur si simplu sa discute anonim, fara ca cineva din cunoscuti sal judece.

Dorim de ceva timp sa avem un bebe si dupa multe plinsete si stresuri si asteptari in fiecare luna de parca viata ar trece pe linga tine si tu nu ai exista pur si simplu, ai nevoie sa scrii, sa te impartasi cu cineva, poate din toate femeile care citesc are sa se gaseasca una care iti va raspunde ca simte ca tine ori a trecut printr-o experienta asemanatoare.

Si uite anume cind astepti ca totul va fi bine si ai sa o ii de la capat cu puteri noi, ciclu nu vine, si ma gindesc ca trebuie sa ma bucur ori sa pling ca pina acum mi sa mai adaugat o problema.

Poate pt unii pina miercuri (am consultatie la medic) nu e asa mult insa pentru mine in pare o vesnicie sa astepti.

Va doresc sarbatori fericite si fie ca dorintele noastre cele mai mari sa si implineasca si fiti mai buni macar online pentru ca e distula lume care stie sa ironizeze in lumea reala.

Iar toate femeilor si mie care ne dorim cel mai scump cadou :det02: anul acesta sa il aduca.

Sa dea Donmul, ca Mos Craciun sa Va aduca cadoul mult asteptat!

Partajează acest post

Link spre post
Corina

Succes mult!!! Va inteleg perfect, noi la fel am trecut prin aceasta situatie ))))

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum