Adrenalinn

Ajutatima Cu Citeva Sfaturi Va Rog.

Postări Recomandate

Adrenalinn

Salutare tuturor, am nevoie de citeva sfaturi in relatia cu prietena mea. Totul a inceput acum 3 saptamini in urma de pe un site de socializare, totul a fost spontan, cind am inceput a vorbi nici nu m-am gindit ca o sa ma indragostesc de ea. Din a 2 zi am inteles ca ca atare ne placem si in a 3 zi ne-am intilnit, totul a fost super. La vreo saptamina eu i-am spus prima data ca o iubesc si tot atunci noi am jurat unul altuia iubire vesnica, am jurat ca vom face asa ca la noi mereu totul sa fie bine, indiferent de greutatile care vor fi. Si o facem asta mai in fiecare zi, promitem unul altuia ca o sa ne iubim mereu si ne spuneam unul altuia cit de tare ne iubim. La 2 saptamini si ceva nu am putut sa ne mai abtinem si am incercat amindoi pentru prima data ce inseamna relatie sexuala (amindoi avem 18 ani). Mai in scurt totul merge bine in afara de asta ca am in mine mereu este frica ca sa nu o pierd, e prima data cind mi se intimpla asa ceva, eu am mai avut relatii, dar nu am iubit asa inca niciodata si chiar este dorinta asta ca sa fim impreuna toata viata. Sunt prea gelos si recunosc asta, chiar daca ea mereu imi spune ca ma iubeste numai pe mine, ca eu sunt unicul ei si nu ma da la nimeni si ca ea e numai a mea, in fiecare zi persista gindul ce ma fac eu fara ea. Sau a fost intr-o zi la o zi de nastere a unui coleg, atunci ma-i nu m-am dat cu capul de pereti de ciuda ca sa dus acolo (nu am putut sa-i interzic). Gelozez pe toti din jurul ei, chiar si pe sora-sa si chiar si pe mama ei uneori. Ajutatima va rog, ce sa fac ca sa pot scapa de acest gind? Ce ar trebui sa vorbesc cu ea? Mereu mii dor de ea, vreau sa fie alaturi de mine mereu, intotdeauna am un gind ca daca nu-i cu mine ap se baga cineva la ea...ajutatima va rog. Multumesc anticipat :).

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fericire

Uite, chiar in acest articol e vorba despre dragoste exagerata, cand ea e prea multa, prea abundenta...

http://mama.md/topic/100532/

Ce sfat sa-ti dau, nu stiu... Pot zice doar una - nu o ineca pe iubita cu dragostea si gelozia exagerata. Timpul le va pune pe toate pe policioare:)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum