Kiki

Referitor La Gradinita

Postări Recomandate

Kiki

Buna ziua! Am si eu o intrebare, va rog sa ma ajutati. Copilul meu imbla la gradinita de 2 luni (dintre care 2 sapt. la gradinita, 2 sapt. acasa). Nicidecum nu se poate adapta, plus am avut si unele neplaceri cu educatoarea. Acum la moment stam acasa pe motiv de boala. La gradinita am achitat toate taxele care s-au cerut (taxa de intrare 250 lei + 300 lei pentru ferestre, care nu s-au pus + 300 lei fondul grupei pe jumate de an inainte, septem - februarie + 120 lei rechizite + maruntisuri). Astazi am aflat ca in alta gradinita se deschide o grupa noua de cresa, si vrem sa ne transferam acolo. Eu am dreptul sa cer de la directoare, sa calculeze cat am frecventat, si sa ne restituie suma de bani respectiva?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
GrigorePopa

Buna ziua! Am si eu o intrebare, va rog sa ma ajutati. Copilul meu imbla la gradinita de 2 luni (dintre care 2 sapt. la gradinita, 2 sapt. acasa). Nicidecum nu se poate adapta, plus am avut si unele neplaceri cu educatoarea. Acum la moment stam acasa pe motiv de boala. La gradinita am achitat toate taxele care s-au cerut (taxa de intrare 250 lei + 300 lei pentru ferestre, care nu s-au pus + 300 lei fondul grupei pe jumate de an inainte, septem - februarie + 120 lei rechizite + maruntisuri). Astazi am aflat ca in alta gradinita se deschide o grupa noua de cresa, si vrem sa ne transferam acolo. Eu am dreptul sa cer de la directoare, sa calculeze cat am frecventat, si sa ne restituie suma de bani respectiva?

Sa inteleg ca au fost achitate neoficial.... atunci ramine sa ajungeti la un acord cu directoarea....

Partajează acest post

Link spre post
Kiki

Nu am nici un cec la maina. De aceea, am si intrebat. Multumesc pentru raspuns.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum