Сластёна

Probleme Cu Acelasi Ochi

Postări Recomandate

Сластёна

La nastere copilul meu a avut canalu lacrimar astupat la 3 luni am fost la sptalul de la 40 de ani si am tratat, mult timp nu am avut probleme cu ochiul dar de la 2 ani au inceput la acest ochi sai apara ulceoare sau sai curga ochiul, apareau mai rar dar ultimu an practic in fiecare luna avem sau ulcior sau curge ochiul, neam adresat la medic de pe sector la CMF 7 si ne da acelasi tratament tobex picaturi si unsori , poate imi recomanadti unde sa ma adresez ca sa tratam ochisorul nu mai stiu ce sa fac.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Микрохирургия глаза

La nastere copilul meu a avut canalu lacrimar astupat la 3 luni am fost la sptalul de la 40 de ani si am tratat, mult timp nu am avut probleme cu ochiul dar de la 2 ani au inceput la acest ochi sai apara ulceoare sau sai curga ochiul, apareau mai rar dar ultimu an practic in fiecare luna avem sau ulcior sau curge ochiul, neam adresat la medic de pe sector la CMF 7 si ne da acelasi tratament tobex picaturi si unsori , poate imi recomanadti unde sa ma adresez ca sa tratam ochisorul nu mai stiu ce sa fac.

Добрый день

Я не знаю для чего вам назначили лечение, и что за проблема у вас. Вам назначили антибиотики, следует полагать что у вас есть инфекция. Слезотечение может быть связано с этим. Если же причина в забитом слезном канале, то возможно его прийдется промывать, часто лечение требует одновременного лечения у ЛОР врача, так как глаз связан с носом слезным каналом. По поводу лечения вы можете обратиться в как в клинику на 40 лет, так и в нашу клинику. Выбирать вам.

Partajează acest post

Link spre post
Сластёна

Unde se afla clinica dumneavoastra?

Partajează acest post

Link spre post
Микрохирургия глаза

Unde se afla clinica dumneavoastra?

ул.Зелинского 15, тел:022-558365

Детский врач принимает с 9 до 13

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum